Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobrzy fachowcy, sprawna naprawa. Naprawiam u nich swoje auta i...
~agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Bezproblemowo i fachowo. wątek zamknięty Peugeot i Citroen są samochodami, które trzeba umieć naprawiać i niejeden...
~Arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Jeśli masz francuza do warsztat dla ciebie wątek zamknięty Byłem już parę razy z moim Peugeotem. Raz robiłem sprzęgło (wymiana na nowe),...
~Rozmus Optainer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Proponuję omijać szerokim łukiem i nie polecam. Robiąc jedna rzecz inna...
~Ramm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Bardzo drogooooo! wątek zamknięty Cena za poszczególne usługi wyższa przynajmniej 100-200zł od pozostałych...
~objective
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Dobry serwis dla peugota wątek zamknięty Byłem już dwa razy w tym serwisie i trzeba przyznać, że znają się na...
~Galileusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

mój stary DS wątek zamknięty dzięki pracy pana Gienia Konwińskiego mój leciwy DS jest cały czas w dobrej...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Sprzęgło w Picasso wątek zamknięty Rzecz miała miejsce w zeszłym roku, ale warto pochwalić. Jak najbardziej,...
~Kyniugda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Serwis Konwiński wątek zamknięty w tym serwisie serwisowałem już citroena c4 (2006) i byłem zadowolony. Teraz...
~jaca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Naprawa Peugeot wątek zamknięty Przyjechałem do serwisu z niedziałającym wentylatorem chłodnicy. Łączny czas...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Mechanicy a nie wymieniacze... wątek zamknięty Szczerze polecam! W tym warsztacie pracuja prawdziwi mechanicy - specjalisci....
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

solidnie i za rozsadne pieniadze wątek zamknięty sprawa tyczy sie forda nie citroena, ale z uslugi po raz kolejny jestem...
~spacewalker
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

napawa\wymiana wentylatora chłodnicy wątek zamknięty W Peugeot 2006 wymieniałem wentylator chłodnicy. Cena: 360 zł + 100...
~gajeek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2010

Omijajcie ten warsztat szerokim kołem wątek zamknięty Byłem w tym warsztacie drugi raz i drugi raz się naciłom TAKI JEDEN...
~Roch
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

14

wątków

do góry