Bhakti Shala

Joga Medytacje

Gdańsk, Elizy Orzeszkowej 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Olga - opinia Cudowne miejsce cudowni ludzie. Czuć dobrą energię. Każdy znajdzie tu coś dla...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2022

Lenn - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona. Jest mega przystępnie, każdy znajdzie coś dla siebie....
~Lenn
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce dla mnie i mojej córeczki Zosi Chodziłyśmy na zajęcia mama z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Agnieszka Badach - opinia wątek zamknięty Cudownie miejsca, wspaniali ludzie i atmosfera. Profesjonalne i indywidualne...
~Agnieszka Badach
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce tworzone przez wspaniałych ludzi o wielkim sercu i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Do Shali uczęszczam regularnie już drugi rok. To niesamowite miejsce...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce! Jest zawsze bardzo czysto, przytulnie, bardzo...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Uwielbiam! wątek zamknięty To nie jest kolejny klub fitness. Shala to prawdziwy dom. Miejsce, do którego...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Dom wątek zamknięty Cudowne miejsce, wspaniali ludzie, dom otwarty dla wszystkich!
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Dom, szkoła, przestrzeń wątek zamknięty Przyjazne miejsce z cudownymi ludźmi. Ciekawe praktyki i przestrzeń gdzie...
~Agula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Domek Miłości wątek zamknięty Jak sama nazwa wskazuje jest to Domek Miłości:) Niesamowite miejsce z...
~Monika Sołowiej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Najlepszy nauczyciel w 3mieście wątek zamknięty Duszą Bhakti Shala jest Paweł Kwaśniewski i jest to dusza-człowiek. Przy nim...
~Konsuela Gołębiewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Cudownie! wątek zamknięty Ciężko znaleźć odpowiednie słowa, które mogłyby opisać piękno tego miejsca!...
~Angie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Joga wątek zamknięty Super atmosfera. Można odpocząć. Polecam !!!
~Wiesława
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

W skrócie - wątek zamknięty Jedno z niewielu miejsc w Trójmieście a może nawet i w Polsce, w którym można...
~Pit
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

10 w skali do 6-ciu! wątek zamknięty Życzę każdemu pobyć w tym miejscu choć chwilę. Oprócz pięknego, ciepłego...
~Karina Iwaszko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Bardzo mi się podobało. Wysoki poziom nauczania. Piękne miejsce pełne energii...
~Mariola Reitberger
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry