Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty W Bialym Studio zorganizowałam 6 urodziny córki. To była niezapomniana...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Dla mnie warsztaty były bardzo twórcze. Najważniejsze ze można było w...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Magiczne warsztaty bożonarodzeniowe przeprowadzone w ciepłej, domowej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Egi - opinia wątek zamknięty Urodzinki w Białym Studiu to przede wszystkim świetna, kreatywna i twórcza...
~Egi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Karina - opinia wątek zamknięty Białe Studio Ani to miejsce bardzo przyjazne dla mamy z dzieckiem. Czas mile...
~Karina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Kreatywnie spędzony czas wątek zamknięty Urodzinki dla dzieci zorganizowane przez Białe Studio to fantastycznie, a...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Chucha - opinia wątek zamknięty Pracownia jest bardzo ładna i inspirująca, a atmosfera sprzyjająca tworzeniu....
~Chucha
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Zajęcia w białym studiu nie tylko dla dzieci- ja przygotowywałam się tutaj do...
~zuzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

Antek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce, bardzo miła atmosfera. Pani prowadząca z wielkim...
~Antek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Najpiękniejsze godziny w tygodniu! wątek zamknięty Najpiękniejsza biel, jaką widziałam. Uwielbiam prowadzić córkę na zajęcia i...
~MamaNeta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry