Widok

Biały widelec. Catering w Redzie

Cześć. Mam pytanie do wszystkich osób, które pracują lub w przeszłości pracowały w w/w miejscu. Jak oceniasz pracę w Białym widelcu? Czy płacą zarobione pieniądze terminowo, czy lecą sobie w kulki? Zastanawiam się czy nie podjąć pracy u nich i w związku z tym jestem ciekawa waszej opinii czy warto. Zapraszam do komentowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odradzam! Omijać z daleka. Chyba że ktoś lubi czekać nie raz nawet około miesiąc na swoją wypłatę jest bardzo dużo minusów :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam a czy pracowalas w catering widelec ze wystawiasz opinie ogolnie to sie z Toba nie zgodze a przede wszystkim w kazdej firmie sa minusy pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam od obecnych pracowników, że kierownik czy szef kuchni się nie zna na kuchni, a najwięcej wie. Wyplaty ostatnio czekali 2 miesiące, sprzeciw lub jedno slowo albo coś zle się powie, wylatujesz. 1 przerwa na 12 godzin pracy i to 30 min z zegarkiem w ręku. Firma ma kilka adresów w internecie, oficjalnej nazwy też nie upubliczniaja. Więc to co, się na skuchalam, odradzam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Pracowałam więc wiem co pisze :) podaj jakiś plus skoro jest tak super :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam ponad rok. Odradzam. Trzymać się jak najdalej pieniędzy na czas nie wyplacają trzeba czekać nawet kilka miesięcy na wypłatę. A jak się upomnisz to cie zwolnią. Z szefem ani kierownikiem nawet nie ma co rozmawiać bo i tak cię zleją. Robisz od 7 do nie wiadomo której. Brak słów po prostu na nich. A o braku szacunku dla pracownika to już nie wspomnę..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie płacą na czas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry