Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Skusily mnie ceny i żałuję. Już 5tego dnia catering nie dotarł. Możliwość...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Odradzam!!! wątek zamknięty Bardzo nie polecam tego cateringu! Zamówiłam dietę na 2 tygodnie, przez kilka...
~Ala
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Dobry catering wątek zamknięty Korzystałam już w zeszłym roku z tego cateringu i faktycznie, być może...
~Maria1992
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Masakra wątek zamknięty Nie wiem jakim cudem, ale moja opinia jest dosłownie taka sama, jak opinia...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Joanna wątek zamknięty Z przykrością muszę powiedzieć, że chytry dwa razy traci ... . Żałuję, że...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 czerwca 2019

Odradzam wątek zamknięty Kalorie przekłamywane, przy 1800 kcal nie mogłam się najeść. Na śniadanie 3...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Pyszny i w przystępnej cenie wątek zamknięty Korzystam z cateringu 1500 wege, dania są bardzo smaczne. Cena przystępna w...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Brak dostawy wątek zamknięty Ciężko się wypowiedzieć na temat menu i jakości potraw, bo nasze zamówienie...
~Sfrustrowana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Coś strasznego-stanowczo odradzam!!! wątek zamknięty Jedzenie bardzo słabe jakościowo, czasem wręcz niezjadliwe. Kaloryczność moim...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Nie polecam wątek zamknięty Uważajcie na tą firmę, jedzenie nudne i słabe jakościowo. Dwa razy podczas 20...
~Asia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Słabe jedzenie z półproduktów. wątek zamknięty Catering ogólnie zamawiam od jakiegoś czasu ale w innych firmach. Ta wypadła...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Niestety bardzo niesmaczne i monotonne wątek zamknięty Niestety jedzenie bardzo niesmaczne, słabe jakościowo, ciągle jakieś mleczne...
~Dagna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Jedzenie wątek zamknięty Nie polecam! Bardzo słaba jakoś produktów. Pierwszego dnia, po otwarciu...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Niestety jedyny atut to cena wątek zamknięty Niestety bardzo mało dobrych jakościowo i smacznych potraw. Na obiad non stop...
~Skywalker
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

3 miesiące na białym widelcu wątek zamknięty Ogólnie nie polecam niestety jakość potraw idzie z ceną. Bazują na...
~On
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Totalny brak profesjonalizmu wątek zamknięty Sama jakość dań raczej zadowalająca. Zdarzają się posiłki naprawdę bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

20 dni 2500 kcal Activ wątek zamknięty Polecam, w tej cenie nie ma konkurencji. Menu ok, makro się zgadzało. Waga...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Polecam :) wątek zamknięty Polecam tanio smacznie i zdrowo
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Zróżnicowane menu, z dopasowaniem do potrzeb - tego najbardziej brakowało mi...
~Angelka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Cudowna opcja wątek zamknięty Korzystam z cateringu przez ostani miesiąc i na pewno to powtórzę. Dania...
~Weronik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry