Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Dziś miała być pierwsza dostawa - nie dojechała. Pisałam kilka maili w tej...
~Beata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Niestety, mam do tyłu ponad 1000 zł. Nie dowożą od kilku tygodni a wykupiłam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

michał - opinia wątek zamknięty (...) Od poniedziałek mimo zamówione diety żadna dostawa nie dojechała. Nie...
~michał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

P - opinia wątek zamknięty 13 dzien nie dostaje cateringu z danego zamówienia...brak kontaktu...
~P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

karol - opinia wątek zamknięty Dramat, od 2 tyg cisza, brak kontaktu, brak faktury, brak posiłków. Totalne zero
~karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Anka - opinia wątek zamknięty lepiej trzymać się z daleka Sposób w jaki firma traktuje ludzi, z których...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Katastrofa, codziennie czegoś brakowało, dzisiaj w ogóle nie otrzymałem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

WD - opinia wątek zamknięty dramat! Nie dostarczają jedzenia w ogóle. Zgłoszone na Policje!
~WD
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Odradzam każdemu. Po pierwsze to nie dostarczają zamówień!! A jeżeli to robią...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty stanowczo nie polecam! Jestem ich klientką prawie od początku tego roku....
~Aneta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Totalny dramat. Dostawa zostawiona pod klatką!!!!??? Nie pod drzwiami...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

. - opinia wątek zamknięty Nie polecam!! Zamówiona dieta została w całości anulowana o 9 rano w pierwszy...
~.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Slawek - opinia wątek zamknięty H... Nie katering. Zawsze coś się nie zgadza, albo posiłki rozwalone, albo...
~Slawek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Emi - opinia wątek zamknięty Nie dojeżdżają. Podstawowy problem. Co z tego, ze smacznie jak zdarza się, ze...
~Emi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2021

BW - opinia wątek zamknięty Masakra, brak dostaw, zwrotu pieniędzy, kontaktu , wszystkich dań,...
~BW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Żenada!od 4 dni nie dostaje cateringu!kurierowi nie chce się wchodzić do...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

karolina rolińska - opinia wątek zamknięty dramat !! omijać szerokim łukiem !! nie oddają pieniędzy moja sprawa...
~karolina rolińska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

głodna - opinia wątek zamknięty Dostawy nie dojeżdżają - nie po to zamawiam dietę, żeby latać rano po...
~głodna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Jf - opinia wątek zamknięty Posiłki nie zawsze dochodzą kompletne, brak odpowiedzi na SMS, brak zwrotu za...
~Jf
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne potrawy. Urozmaicone, dobrze opakowane i opisane. Mieszkam w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry