Widok

Bieganie na Morenie

Morena Bieganie Temat dostępny też na forum:
Witam, Jestem mieszkanką osiedla Morena. Trzymanie formy jest dla mnie bardzo ważne. Poszukuję osób którę są chętne do biegania. Oczywiście możemy ustalić jakiś grafik/ plan treningowy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Karina. mieszkam na myśliwskiej, też chętnie bym pobiegała. samej mi się nie chce więc siedzę w domu. mi pasują co prawda tylko wieczory ale może chociaż 2 razy w tygodniu udałoby się wyjść. nie wiem jak szybko biegasz i jakie dystanse bo ja miałam trochę przerwy i nie wiem czy sprostam :) może jeszcze ktoś chętny się znajdzie, w grupie zawsze raźniej.
pozdrawiam Aga
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Karina chętnie z Tobą pobiegam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakie dni biegasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem rozwiedziony i mam 20 letnią córkę a teraz mam czas na zadbanie o zdrowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak w ogóle jestem amatorem w bieganiu .:)

Pozdrawiam,KD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ;-) Ja też chętnie pobiegam w grupie, bo raźniej ;-) też jestem z myśliwskiej :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć :-)

Karina, Karolina, jeśli macie siłę i chęci pobiegać w godzinach porannych-polecam się. Kiedyś biegałam regularnie, teraz troszkę mniej, ale chętnie ruszę znowu leniwy zadek. Też mieszkam na Myśliwskiej.

sok_z_cytryny@wp.pl

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Alfa Park

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry