Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Teresa - opinia wątek zamknięty Wysoka jakość usług, terminowość , precyzyjna wycena, profesjonalizm. Bardzo...
~Teresa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Bardzo szybkie i profesjonalne tłumaczenie, przemiła obsługa
~Ela
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Wspaniale, szybko, profesjonalnie i serdecznie! Moje ulubione biuro...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Oliwia - opinia wątek zamknięty Standard obsługi bardzo wysoki, usługa tłumaczenia wykonana przed czasem,...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie - bardzo polecam!
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

OK Interactive Adam Kwiatkowski - opinia wątek zamknięty Współpracujemy z BigLetter od długiego czasu. Jakość świadczonych usług jest...
~OK Interactive Adam Kwiatkowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Daniel - opinia wątek zamknięty Bardzo fajna i szybka obsługa. Pan Jarek to rzetelna firma.
~Daniel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Zadowolony wątek zamknięty Współpracuje z Biurem Tłumaczeń BigLetter od ponad 4 lat. Nigdy nie zawiedli....
~Norbert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Biuro Tłumaczeń BigLetter wątek zamknięty Super obsługa. Zlecenia oddawane w terminie. Tłumaczenia wykonywane...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

W 100 % MOGĘ ZAŚWIADCZYĆ O JAKOŚCI TŁUMACZEŃ wątek zamknięty Z racji wieloletniej współpracy mogę polecić Państwu usługi świadczone przez...
~WIELOLETNI KLIENT
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO wątek zamknięty Współpracuję Z Panem Jarkiem Od 4 Lat I Nie Zawiodłem Się !! Korzystałem...
~KLIENT
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Keep up the good work!!! wątek zamknięty We wrześniu 2013 r. podjęliśmy współpracę z firmą BigLetter z siedzibą w...
~SERWIS-KLIMA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

GODNI POLECENIA wątek zamknięty GORĄCO POLECAM BIURO TŁUMACZEŃ BIGLETTER. REWELACYJNY ZESPÓŁ MŁODYCH LUDZI....
~ANNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry