Widok

Bilard Gdynia

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Szukam kogoś, kto chciałby chodzić ze mną 2-3razy w tygodniu grać w bilard. W siatkówke też chętnie pogram... mam 24 lata
gg955594
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatem zapraszam!!
Piszcie na gg, mozna zamowic stol i pograc dzis;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, rewelacyjny pomysł. Super, że w Gdyni! Kilka razy w tygodniu pewnie nie dam rady, ale rzadziej - chętnie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry