Widok

"Bingo" Bieszkowice

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie czy ktoś był na weselu w ośrodku "Bingo" w Bieszkowicach, proszę o opinie :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja rodzina była tam na weselu mojego kuzyna (ja osobiście nie byłam bo akurat wyjechałam za granicę) w każdym razie zdając się na ich relację mogę powiedzieć, że według nich było super. kuzyn miał własne kucharki także jedzenia było duzo, sala podobno przestronna, ale największym plusem było otoczenie. Podobno jest tam jakieś jeziorko i można sobie na dwór wyjść, załatwiali im tam również noclegi, no i nikt z mojej rodziny na nic nie narzekał :)


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
swietna sala, dosc przestronna. bylam we wrzesniu na weselu ok.70osob. sporo miejsca na tance, dodatkowym atutem jest mozliwosc wynajecia pokoi, rzeczywiscie jest jeziorko,las, maluska plaza,ale to co mi sie tam nie podobalo to teren wogol BINGO sprzet wypoczynkowy porozstawiany. obsluga mila.

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego decyduje się na to miejsce bo są tam noclegi a moi wszyscy goście są przyjezdni z daleka i muszę ich przenocować, dziękuje bardzo za opinie. obawiam się tylko ze może za mała będzie ta sala bo liczę na 120 osób ;/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam bylam na weselu w pazdzierniku. Wesele bylo na 40 osob... na 120 sala bedzie za mala...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to wesele,na którym byli rodzice było na 70 osób tak mniej wiecej


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i wydaje mi sie, ze to bylby max na tej sali, zeby spokojnie mozna bylo tanczyc. przy 40 osobach bylo pustawo, ale tak wyszlo, bo sie ludzie wykruszyli. 70-80 osob chyba byloby idealnie na ta sale.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z kolei na sali na 120 osób będziemy mieli tylko 70 osób....


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimo wszystko chyba lepiej w te strone ;)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
max 80 osób więcej się nie pomieści, ogólnie ok jedzenie dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużą salę masz w Bałtyku w Stegnie - noclegi spokojnie dla 120 0sób. Super jedzenie i nie drogo, tylko z terminami może być słabo. A co do Bieszkowic, to nie byłam tam na weselu, ale nam ośrodek - sala może być za mała niestety...

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dwie osoby z moich znajomych, które miały tam wesele narzekały na kiepską obsługę tzn. bardzo powolną, ale to było 2 lata temu więc może się to już zmieniło :)

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
bawilam sie tam na weselu 1,5 roku temu, bylo swietnie, nic nie mozna zarzucic, jedzenie dobre, obsuga bez zarzutu, akurat to wesele bylo na okolo 90 osob
poa tym okolica dobra, lasek, plaza, jeziorko takze polecam

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nocowalam w Bingo w Bieszkowicach. Osrodek z zewnatrz ladny, ale w srodku brudno. Na korytarzach zapach papierosów i nieswiezosci. Pokoje male, troche obskurne. Posciel posostawia wiele do zyczenia. Rano zamowilsmy sniadanie. W poniedzialek chleb byl czerstwy a w powietrzu unosil sie odor wczorajszej imprezy. Serio. Odradzam wszystkim. widac, ze gospodaz sobie nie radzi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Osrodek niezly ale wokolo nad jeziorem bajzel.Tam tez powinno byc czysto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mnie by zaskoczyło gdyby czysto było, Polska i Polacy to syf i brud, wszyscy robią pod siebie to i jest jak opisałaś. Widać większosci to nie przeszkadza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja cora miala 4062011rwesele na ok 80 osob spokojnie luzno sala duza ,jedzenie super az za duzo obsluga bardzo mila,szef Jacek super gosciu, pokoje mielismy dla gosci nie drogo,okolica przepiekna serdecznie polecam !!!Napewno bedziemy przyjezdzac na grila jak tylko bedzie chwilka i wiadomo nad jeziorko:)Serdecznie pozdrawiamy obsluge i szefostwo...wesele bylo udane i goscie zadowoleni..POLECAM!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bingo Bieszkowice

Sama miałam tam wesele 18 czerwca tego roku... Gorąco polecam to miejsce... Obsługa miła sympatyczna i godna zaufania... Właściciel sympatyczny a do tego można się z nim na spokojnie ze wszystkim dogadać... Zasugerować jakieś własne pomysły na które on jest otwarty... Pokoje dla gości nie drogie i czystę :)
My robiliśmy tam zarówno wesele jak i poprawiny i zarówno my jak i wszyscy goście byliśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry