Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - opinia wątek zamknięty Trafiłam przypadkiem poszukując konkretnego zabiegu. Jako jeden z niewielu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Z usług gabinetu korzystam od 3 lat. Bardzo miła obsługa z ogromną wiedzą i...
~Marek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

recepcja do wymiany wątek zamknięty gdyby nie panie pracujące w recepcji to państwa salon byłby przeze mnie...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Najlepszy salon tego typu w trójmieście wątek zamknięty Bardzo profesjonalne zabiegi. Zawsze jestem zadowolona z efektu końcowego,...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Bardzo fajny gabinet wątek zamknięty Miła obsługa, profesjonalne doradztwo i przystępne ceny zabiegów. Byłam tu...
~Aga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Po prostu the best wątek zamknięty Gdybym mogła dałabym same 10-tki. Do salonu trafiłam z 10-12 lat temu i to...
~Dorota
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Wizyta w salonie wątek zamknięty Do gabinetu Bio Nova trafiłam kilka lat temu i od tej pory odwiedzam go...
~Marzenna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Manicure wątek zamknięty Profesjonalna miła obsługa
~Janinka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

moja opinia o gabinecie wątek zamknięty wspaniały gabinet- mnóstwo ciekawych zabiegów;manicure i pedicure- sterylne...
~Krystyna długoletnia klientka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

najlepsza usługa w Trójmieście! wątek zamknięty Polecam bardzo, korzystam od lat. Zabieg depilacji pastą jest świetną...
~Magda
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Depilacja masą cukrową wątek zamknięty Depilacja masą cukrową przynosi super efekt gładkiej skóry na wiele tygodni....
~Martixon
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Super! wątek zamknięty W pełni zasłużone szóstki za profesjonalną obsługę , świetne zabiegi przy...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Super wątek zamknięty Jestem wybrednym klientem i zanim trafiłem do Bio Novej (chyba tak się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Pani Danusia czyni cuda! wątek zamknięty Serdecznie polecam gabinet Bio Nova, w tym niepozornym budynku znajdują się...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Natalia - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i przemiła obsługa! Polecam P. Martę;)
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Bio-Nova-gabinet z wieloletnią tradycją wątek zamknięty Jestem stałą klientką od wielu lat. Korzystam z usług p. Karoliny. Nikomu...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Gorąco zachęcam i polecam wątek zamknięty Jestem stałą i wieloletnia klientką salonu Bio Nova. Korzystam zarówno z...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Gorąco polecam! wątek zamknięty Od mniej więcej 4 lat korzystam z salonu Bio Nova. Z czystym sumieniem, mogę...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Od 4 lat jestem stałą klientką tego salonu. Korzystałam z zabiegów...
~Zosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Kasia O. - opinia wątek zamknięty Zakład poleciły mi koleżanki z pracy - muszę przyznać, że z miłą chęcią tam...
~Kasia O.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

52

wątków

do góry