Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - opinia Pani Justyna kompetentną z podejściem do dzieci w każdym wieku, miła...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Anna G - opinia Bardzo polecam, dla nas jedyna nadzieja. Indywidulalne podejście,...
~Anna G
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Karolina - opinia Syn z zespolem aspergera, adhd, deficyt uwagi, do tego opozycja i bunt - 11...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Pani Justyna jest osobą ciepłą, otwartą, skoncentrowaną na pacjenta z ogromną...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Z p. Justyną syn zaczął zajęcia we wrześniu, skończył w tym mc. Od...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemnność uczestniczyc w 30 spotkaniach, dzieki którym udało mi sie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

mama Ali - opinia wątek zamknięty Trafiliśmy do Pani Justyny, ponieważ moja córka miała od lat problemy ze...
~mama Ali
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Rzetelna diagnoza i efektywna terapia. A przy tym Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Pani terapeutka jest specjalistką w swojej dziedzinie,co jest widoczne...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektów zajęć syna (zaburzenia koncentracji i...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Polecam jak najbardziej!!! wątek zamknięty Mój synek z ZA i mutyzmem wybiórczym korzysta z usług Pani Justyny. Jest...
~A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Nasza Ocena wątek zamknięty Bardzo sympatyczna Pani terapeutka, dobry kontakt przy umawianiu wizyty,...
~Mama Marcela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry