Widok

Biorezonans opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go zrobić dziecku i zastanawiam sie czy warto. Z góry dziękuje za odpowiedz
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam. Niestety niemile mam po nim odczucia. Moze zle trafiłam. Ale babeczka mówiła mi o rzeczach oczywistych i powtarzajacych sie u kazdego dziecka. Szczerze niestety nie polecam w sytuacji kiedy cos sie rzeczywiscie powaznego dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie obawiam się że dowiem sie o rzeczach które juz wiem i nic nowego sie nie dowiem. A mogla bys mi powiedziec ile płaciłaś za taka wizyte
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjj robiłam takie cudo w gdansku na jaskowej w przychodni/punkcie medycyny naturalnej DANMED. Za biorezonans + ziółka (które mogę oddać) zapłaciłam jakieś 300 zł. Należę niestety do osób, które zrobią, kupią wszystko byle było dziecku lepiej i tak też zrobiłam/. Po poczytaniu ulotek, internetu itd. nie podałam tych ziółek i zrezygnowałam z dalszych wizyt (miałam je mieć po 2 miesiącach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hops moze ktos jeszcze ??
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie biorezonans Kraków[/url jest jedną metod, której nie należy pomijać. Za pomocą urządzenia diacom można dokładnie ocenić stan naszych najważniejszych narządów, w tym wątroby, trzustki i serca. Co więcej, może również wykryć zaburzenia morfologii krwi, co czyni go kompleksowym narzędziem do utrzymania dobrego samopoczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

do góry