Bistro Kwadrans

Bistro Pizzerie

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil - ocena nowy temat Przychodzimy niezmiennie od paru lat z rodziną zawsze świeże i smaczne...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

Paulina - ocena Pyszne domowe jedzenie przemiła obsługa niskie ceny polecam !
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Kasia - ocena Polecam serdecznie, mozna traktować var jako lepszy jak bar mleczny a cwny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Awa - ocena Nie polecam. Nikt mnie nigdy tak nie zlekceważył. Czekałyśmy pół godziny na...
~Awa
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

A. Kołakowska - opinia Wybrałam się na śniadanie po sprawdzeniu menu na stronie. Ceny realne...
~A. Kołakowska
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

Skobel - opinia Miła obsługa jedzenie jak u Babci
~Skobel
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Gdynianin - opinia wątek zamknięty Kilka lat temu za rozsądne pieniądze można było dobrze zjeść. Z portfela...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

kwadrans niestety ale idzie na dno wątek zamknięty Jestem mieszkancem Gdyni, kwadrans pamietam jeszcze za jego lepszych czasow....
~mcozio
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

przecena wątek zamknięty Dziasiaj byliśmy po bardzo długim czasie na obiedzie w Kwadransie ,na wejściu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

zdecydowane nie wątek zamknięty kiedys moje ulubione jedzenie w centrum gdyni. obecnie fatalne, zimne,...
~joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Jedzenie naprawdę bardzo smaczne.... a do tego szybko i przyjemnie. Obsługa...
~Erni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

nie polecam !!! wątek zamknięty jedzenie koszmarne , byłam kilkakrotnie i za każdym razem zawód , już nigdy...
~gdynianka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam,nieprofesjonalna i niekompetentna obsluga.Jedzenie...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Nie bistro tylko speluna wątek zamknięty Nie polecam. Parę lat temu było dobre jedzenie a teraz,szkoda gadać . Po 20...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Smutek wątek zamknięty Jak dla mnie najgorsze spagetti carbonare w Gdyni.
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Obsługa niekompetentna wątek zamknięty Obsługa pomyliła dania, w rezultacie jedna osoba już zjadła a druga jeszcze...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Kiedyś-bardzo ok. Teraz-żenada wątek zamknięty Miejsce bez porównania do tego co było kilka lat temu. Wystrój tandetny, ceny...
~xyz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

beznadzieja wątek zamknięty TRAGEDIA..zacznę od klimatu..zero bistro w bistro.Obsługa miła Ale zakręcona....
~Pyza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

30 minut czekania na danie dnia... i zimne jedzenie... wątek zamknięty Juz tam wiecej nie ide po tym jak czekalismy 30minut na danie dnia....
~Kristof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Pani Kasia wątek zamknięty Wczoraj miałem przyjemność odwiedzić tę restaurację. Jedzenie pyszne, polecam...
~Łukasz Kitowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

51

wątków

do góry