Bistro Obłuże

Pizzerie Jedzenie na wynos Bistro

Gdynia, adm. Józefa Unruga 56

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - ocena Cygan i Łoś przepyszne dania, polecamy!! Zero zastrzeżeń! Kurier na czas....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lipca 2024

Adam - opinia wątek zamknięty Frytki 16sztuk za 9zł, rąbane siekierą w smaku ochydne. Sos borowikowy z...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Super pizza,ciasto i składniki najlepszej jakości
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam pyszne jedzenie ,pizza też. Uwielbiam pierogi ,placka po cygansku
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Pizza z ciastem jak na pierogi wątek zamknięty Co się dzieje. ?Ciasto gniot.Jak na pierogi. Składniki jakieś bez smaku. Z...
~Krystian Rumia Stoczniowców
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2017

Trzeba mieć nerwy ze stali.... wątek zamknięty Zamówiłam dzisiaj tj.11.09 dwa dania obiadowe w zestawie z ziemniakami i...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Zamówiłem danie przez telefon kurczaka po meksykańsku z ziemiakami po prostu...
~Michu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Porażka wątek zamknięty Byłem z żoną i synem na obiedzie zamowilismy pseudo kebab w zestawie i mała...
~Ktos
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Popsuło się wątek zamknięty Do wczoraj byłam stałą klientką tej pizzerii, ale to co otrzymałam wczoraj to...
~Mgdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

LOKAL NA KRAŃCU SWOJEGO ISTNIENIA wątek zamknięty Produkty najniższej jakości. Zamówiłam penne z brokułami i kurczakiem, a...
~stardust
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Słabo wątek zamknięty Frytki na szybko robione i słabo upieczone. Słabej jakości ser do pizzy....
~Ever_Glow
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Zawiedziona wątek zamknięty Niestety dostałam pizzę nieupieczona,z surowymi,zaparzonymi składniki mimo...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

cena wątek zamknięty Zastanawiałam nie raz z tej restauracji , ale ostatnio ich lekko poniosło...
~mini
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Bywało lepiej wątek zamknięty Z tytułu bliskości Valmont był przeze mnie odwiedzany dawniej regularnie....
~kk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

dawałam im szansę... wątek zamknięty Danie w lokalu - "gyros" to nic innego jak gumowata karkówka, której nie da...
~asta
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

niezadowolona wątek zamknięty jedzonko przyzwoite,pan który przywiózł obiad uprzejmy ,jedzenie przywiezione...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

NIE ZAMAWIAĆ.... wątek zamknięty Kolejny raz niestety zawiodłem się na tej pizzerii.Niejednokrotnie już...
~krispat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

dramat wątek zamknięty 3-4 zamowienia - glownie pizza i placek po cygansku wszystko bylo ok. troszke...
~AsdF
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

najlepsza pizza wątek zamknięty W kategorii pizzeria/bar - jedno z moich ulubionych miejsc, jeżeli chodzi i...
~kaz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

valmont rumia wątek zamknięty wprawdzie opinia dotyczy "valmont rumia" lecz to w końcu ta sama 'firma' -...
~Krzysztof Bryk
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

40

wątków

do góry