Bistro Port

Bistro Catering Jedzenie na wynos

Gdynia, Energetyków 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super Catering ! Pełen profesjonalizm!!! Polecam ! wątek zamknięty Doskonale przygotowany catering, miła obsługa, wszystko dokładnie tak jak...
~Paulina z rodziną
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług restauracji już po raz kolejny i nie był to ostatni...
~Kasika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Catering - spotkanie firmowe wątek zamknięty Gorąco polecam, wszystko na czas i bardzo smaczne. Będziemy wracać....
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Popsuli się, obsługa pogorszyła. wątek zamknięty Niestety bardzo nieuprzejma obsługa w osobie jednej Pani - co smutne niestety...
~stały klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Urodziny w Aquarius wątek zamknięty Parę dni temu odbyła się tu impreza urodzinowa. Byłam tam pierwszy raz. Po...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Gratulacje! Tak trzymać! wątek zamknięty Super miejsce! W zeszłym roku organizowałem komunie mojej Córeczki, następnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Aquarius wątek zamknięty Miałam okazję być w tej restauracji z okazji rodzinnej imprezy i byłam pod...
~Miećka Aniołowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

NIE POLECAM DAŃ Z RESTAURACJI AQUARIUS wątek zamknięty Niestety po raz kolejny nacięłam się na obiad w "restauracji" Aquarius. za 15...
~Asia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Pyszne Jedzonko wątek zamknięty Byłam w restauracji na sylwestra oraz na stypie, byłam zachwycona że istnieje...
~Krystyna Malz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Polecam wszystkim wątek zamknięty Byłam nie jednokrotnie,korzystałam z usług restauracji , jak również osoby z...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry