Widok

Biuro Avon Okręg 101 , 103 - Niezadowolony klient

Nie polecam tego biura AVONu - w Gdańsku ul. Krzywoustego 3. Tydzien temu ( 15.12.2009 ) zamówiłem perfumy męskie Full Speed , nie dostałem żadnego potwierdzenia , ale spoko , myślałem że firma jest porządna i będę mógł kupić to co zamówiłem. Dziś tj. 23.12.2009 byłem w biurze w Gdańsku ul. Krzywoustego 3 , ale szefowa tego oddziału powiedziała że to moja wina że nie dostałem kwitka , że jej mąż za nic nie odpowiada... No szok... Podziękowałem i wyszedłem .. NIE POLECAM!!! Wole wydać pare złotych więcej , ale mam pewność że dostane to co zamówiłem.. Nieprofesjonalne podejście do klienta !!!!!!!!! Nie polecam kremów , ani szamponów , jakość bardzo słaba.... Perfumy w miare dobre , w miare trzymają zapach... Andrzej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ludzie jeszcze to kupują? Szok. Avon już dawno pokazał że nie ma dobrych kosmetyków, a ceny wcale nie są atrakcyjne, a juz na pewno nie adekwatne do jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam super perfumy z firmy LR orginalne niemiecki super długotrwałe
przy zakupie pełna satysfakcja 796 808 906 pomogę w zakupie krutki termin realizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

do góry