Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michalina - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona. Współpraca z panią Anitą, to czysta przyjemność. Na...
~Michalina
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 20 kwietnia 2024

Sylwia - ocena Dziękuję pani Anito za wszystko, co pani dla mnie robi. To wspaniałe mieć...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Magdalena Wojsicka - opinia Pełne wsparcie i zrozumienie ze strony pani Anity. NIgdy mnie nie zawiodła....
~Magdalena Wojsicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Najlepsza księgowa jaką miałam dotychczas. Sympatyczna, konkretna, potrafi...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Najlepsza jak dotąd księgowa. Sympatyczna, elokwentna, kompetentna, widać, że...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Polecam! wątek zamknięty Współpracuję z panią Anitą już naprawdę długo Jestem bardzo zadowolona....
~Arleta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Polecam! wątek zamknięty Z pomocą pani Anity moja firma prosperuje tak jak należy. Wszystko jest...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Godna zaufania księgowa. Ceny niewysokie. Do tego sprawy księgowe załatwione...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak rzetelną księgową. Z panią Anitą jest...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Taka księgowa, to skarb! wątek zamknięty Warto zaufać tej pani! Pani Anita jest bardzo optymistyczną osobą, doskonałym...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Dawno nie trafiłam na tak solidną i terminową księgową. Pani Anita, to osoba...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Jestem zadowolona. wątek zamknięty Dziękujemy bardzo za rzetelne podejście do każdej sprawy! Za to, że potrafi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

ulubione! wątek zamknięty Moje ulubione biuro rachunkowe. Wcześniejsze współprace nie przynosiły takich...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani Anita jest najlepszą księgową, z jaką miałam okazję współpracować. Jest...
~MZK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry