Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Biuro Rachunkowe AMS. Korzystam z usług biura już od kilku...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

apskill - opinia wątek zamknięty Korzystam z obsługi biura od sierpnia ubiegłego roku i serdecznie polecam....
~apskill
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

alehaj - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, od kiedy korzystam z usług biura nie muszę się niczym...
~alehaj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Zarząd Centrum Zdrowia Psychicznego Spółka z o.o. - opinia wątek zamknięty Pragniemy zarekomendować Biuro Rachunkowe AMS jako firmę godną zaufania. Na...
~Zarząd Centrum Zdrowia Psychiczn
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Wiesia K. - opinia wątek zamknięty Od wielu lat współpracuję z biurem rachunkowym AMS, szczególnie z Panią...
~Wiesia K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

phu lex - opinia wątek zamknięty Współpracuje z biurem AMS od samego początku mojej przygody z prowadzeniem...
~phu lex
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Współpracuje z biurem od trzech lat i nie mam żadnych...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Ertix - opinia wątek zamknięty Korzystam od kiedy prowadzę własną działalność i ani razu nie miałem powodów...
~Ertix
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam, z usług biura korzystam już prawie 2 lata. Jestem bardzo zadowolona....
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam,z usług biura korzystam od kilku lat, wszystko wykonane tak jak...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

tierra group - opinia wątek zamknięty Kompetentny i rzetelny zespół. Zawsze wszystko na czas i poparte doskonałą...
~tierra group
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Pani Aneta jest dla mnie osobą godną zaufania. Zaangażowania, konkretna,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Współpracuję z biurem od 3 lat. Dotychczasowa współpraca przebiega bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie to najlepsze biuro z jakim miałam do czynienia z najwyższą...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Polecam. wątek zamknięty Bardzo miłe Panie księgowe, sympatyczna atmosfera, niewygórowane ceny.
~J.K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Polecam i dziękuję za pomoc wątek zamknięty Jakiś czas temu założyłam działalność gospodarczą, chciałam zaoszczędzić na...
~Anna K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Warto skorzystać z usług Biura AMS wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Panie księgowe wszystko potrafią...
~Iwona z SKD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Godne polecenia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wszystko na czas i przede wszystkim niewygórowane ceny....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Polecam wszystkim Biuro AMS, pani Karolinka bardzo pomogła mi rozwiązać...
~Gosia Cztery Łapy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Dziękuję za pomoc. wątek zamknięty Jeśli ktoś kiedyś powie Wam, że coś jest nie możliwe do zrobienia lub nie da...
~Wdzięczny klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry