Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konretni, rzetelni, mega doświadczeni wątek zamknięty Od dzis zaczyna sie moja przygoda z biurem Avatar, wybralem je na podstawie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

szczerze polecam wątek zamknięty Rzetelne biuro, miła obsługa, dotrzymywanie terminów. Dokumentacja prowadzona...
~firma kosmetyczna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

dobre biuro wątek zamknięty Moje biuro od początku działalności. Bardzo jestem zadowolona ze współpracy,...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

polecam wątek zamknięty Co tu dużo pisać, polecam, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Polecam ! wątek zamknięty Usługi wykonywane kompleksowo. Dostaję wszystko na czas. Jestem bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty Co tu od biura rachunkowego wymagać, chyba wszystkiego na czas i zeby...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Polecam!! wątek zamknięty Jestem stosunkowo nową klientką, ale jak narazie nie mogę na nic narzekać....
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Avatar wątek zamknięty Tak wysoko oceniłem ofertę i przystępność cen ponieważ ofertę mają bardzo...
~frellek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Godne polecenia wątek zamknięty Krótko i rzeczowo - polecam. Usługi są świadczone na najwyższym poziomie.
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

biuro avatar wątek zamknięty Polecam ze względu na bardzo dobre ceny i że mogłem liczyć na zniżkę w...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Profesjonalne biuro rachunkowe godne polecenia. Bardzo miła obsługa, Pani Ewa...
~Firma Budowlana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi biura AVATAR. Bardzo otwarta szefowa, załatwia wszystko za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry