Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marlena - opinia Bardzo dobre biuro. Jestem po kontroli skarbowej i wszystko było w...
~Marlena
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Biuro rachunkowe warte polecenia wątek zamknięty Dobre, pewne biuro rachunkowe, polecam!
~P.S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre, profesjonalnie i rzetelnie biuro rachunkowe. Przez okres...
~Lidia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Warto wybrać. wątek zamknięty Zawsze na czas, zawsze rzetelnie, fachowo i miło- polecam. Firma BR Grzesiak...
~A.D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Mogę jedynie polecić - świetne biuro wątek zamknięty To moje trecie biuro i mogę z czystym sumieniem polecić. Rozmawiam z główną...
~JB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Bardzo dobre biuro wątek zamknięty Za tydzień będzie roku jak rozliczam się u Państwa Grzesiak. Pomogli mi...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Tylko polecić wątek zamknięty To moje trzecie biuro. Z pierwszego zrezygnowałem bo nie mogłem uzyskać...
~Zadowolony Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

A ja polecam z pełną odpowiedzialnością. wątek zamknięty Nigdy nie dodaje opinii jak są dobre ale po przeczytaniu tego dziwnego...
~PH
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2015

Z pełną odpowiedzialnością polecam wątek zamknięty Uważam, że po kontroli można powiedzieć coś o biurze. Miałam kontrolę z US i...
~Barbara R.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Ciekawe podejście, dobra cena, mocno zaangażowani wątek zamknięty Chyba byłem pierwszym klientem tego biura, polecam każdemu, niezwykle dbają o...
~FILJAR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry