Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryk - opinia Z biurem Pani Katarzyny współpracujemy od wielu lat. Pracownicy firmy są...
~Henryk
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 listopada 2019

Oskar J. - opinia Dzień dobry! W tym roku drugi raz skorzystałem z Waszych usług (pierwszy raz...
~Oskar J.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 maja 2019

100% profesjonalizmu Zdecydowanie polecam. Profesjonalizm w 100%. Zanim trafiłam do biura Pani...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2019

Polecam Korzystam z biura od pół roku i jestem zadowolona. Nie jest łatwo znaleźć...
~betulek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2019

Super biuro Miła profesjonalna obsługa Pani Mirka która prowadzi moją księgowość...
~MSZ
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2019

Księgowość na medal Dużo można załatwić zdalnie co jest bardzo dobrą formą współpracy, wszystkie...
~Femme
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2018

great job! wątek zamknięty because of my lack of Polish, this company was giving me really a lot....
~FineDay
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2018

Pani Asia wątek zamknięty Ksiegowością mojej firmy zajmuje się Pani Asia. Polecam ze względu na...
~Patryk
1

dodano: 3 października 2018

Ok wątek zamknięty Jest dobrze, korzystam odbkilku lat.
~T
-

dodano: 20 sierpnia 2018

kancelaria podatkowa Katarzyna Wróblewska wątek zamknięty Z usług biura korzystam od 2017 r. Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną i...
~Małgorzata
-

dodano: 1 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystam od wielu lat! Jestem zadowolona z uprzejmej i rzetelnej obsługi a...
~TeresaP.
-

dodano: 27 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem klientem biura od 2012 roku. Jak do tej pory współpraca układa się...
~Mirosław W.
-

dodano: 26 lipca 2018

Niezawodni! wątek zamknięty Korzystam od wielu lat! Jestem zadowolona z uprzejmej i rzetelnej obsługi a...
~Katarzyna
-

Polecam! wątek zamknięty Mistrzyni w swoim fachu. Konkretnie, rzeczowo, profesjonalnie. Polecam!  
~M.Gosk
-

POlecam wątek zamknięty To bardzo profesjonalne biuro doradcze. Jestem tu już 2 rok. Jestem zadowolony.
~krzysztof
-

dodano: 25 lipca 2018

Profesjonalne biuro podatkowo-księgowe wątek zamknięty Jeśli ciągle szukasz rzetelnego biura księgowego - to właśnie znalazłeś....
~Marcin
-

dodano: 24 lipca 2018

Solidna firma! wątek zamknięty Szczerze polecam to biuro. Solidnie, rzetelnie, fachowo i zawsze na czas....
~Agnieszka
-

dodano: 24 lipca 2018

Polecam . wątek zamknięty Skorzystałem z biura i doradztwa Pani Katarzyny , jestem bardzo zadowolony ,...
~Robert
-

dodano: 26 marca 2018

POLECAM TO BIURO wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa - korzystamy z tego biura sporo lat. Pozdrawiam Panią...
~Ewa Kubiak
-

dodano: 8 marca 2018

Biuro Rachunkowe Wróblewska wątek zamknięty Jestem klientem tego biura od 10 lat, co mówi samo za siebie i zdecydowanie...
~Przemek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry