Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JK - opinia wątek zamknięty Korzystam z biura rachunkowego Pani Karoliny od czterech lat i nigdy nie...
~JK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

POLECAM!!!! wątek zamknięty Wspaniała , profesjonalna i kompleksowa obsługa. Jestem klientką od ponad...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Bardzo polecam!! Zaczęłam działalność nie mając bladego pojęcia o niczym z...
~Urszula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Rzetelna i Kompetentna wątek zamknięty Do Pani Karoliny trafiłam 3 lata temu, uratowała mnie od niekompetencji mojej...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Bardzo polecam panią Karolinę wątek zamknięty Zawsze pomocna, solidna, konkretna, potrafi objaśnić przepisy i rozwiać...
~Klaudyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Profesjonalnie i z kulturą wątek zamknięty Pani Karolina prowadziła księgowość mojej działalności rzetelnie i za...
~Magdalena Stańczewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

DK - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowo i bardzo miło. Polecam współpracę z panią Karoliną wszystkim...
~DK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Świetna współpraca wątek zamknięty Z całego serca polecam współpracę z Panią Karoliną, jest sprawnie, rzetelnie,...
~Alicja M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty Pani Karolina jest bardzo rzetelna, pilnuje terminów, nie ma problemów z...
~Iza K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam to biuro rachunkowe. Zawsze fachowa pomoc, rozliczenie i szybkie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług pani Karoliny już od kilku lat. To rzetelna, kompetentna i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, w koncu nie mam problemu z ksiegowoscia, wszystko na...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

biuro wątek zamknięty Polecam serdecznie, fachowa pomoc, pełen profesjonalizm.
~Edyta Walda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry