Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga - ocena Jeszcze nikt nam tak szybko i sprawnie nie pomógł jak Panie z tego biura i to...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko i przyjemnie. Nic dodać, nic ująć :)
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Sebastian M. - opinia wątek zamknięty Świetny kontakt od początku do końca. Potrzebowaliśmy wraz z narzeczoną na...
~Sebastian M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Pawel - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywne wrażenia - pomimo krótkiego terminu i sezonu urlopowego...
~Pawel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko. Ceny przystępne. Konkretnie i rzetelnie. Polecam!
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Dziękuję za szybkie wykonanie tłumaczenia! Na Waszym biurze zawsze można...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 marca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Korzystałem z oferty biura tłumaczeń Words Connect już kilkakrotnie. Były to...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam usługi biura tłumaczeń. Potrzebowałam na szybko tłumaczenia, których...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Karolina Jaroszewska - opinia wątek zamknięty Bardzo miła, rzetelna obsługa, a tłumaczenie jak zawsze dostarczone na czas...
~Karolina Jaroszewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Ryszard - opinia wątek zamknięty Najszybciej w Gdyni. Ceny w porządku, dokumenty tłumaczone zostały wycenione...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko i profesjonalnie. Pani w biurze pomogła wybrać, jakie dokumenty...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 stycznia 2020

Szybko i tanio wątek zamknięty Potrzebowałem tłumaczenia niemieckiego od ręki. Do Urzędu Miasta Gdyni jest...
~Marian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Polecam. Najszybciej w Gdyni wątek zamknięty Szukałem we wielu biurach pomocy z dokumentami od ręki. Wszędzie...
~Damian
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam to biuro. Szybkie tłumaczenie papierów do auta.
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry