Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
uzyskanie wniosku wątek zamknięty dlaczegóż to nie można samemu sobie wydrukować wniosku z internetu, wypełnić...
~K.B.
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

super wątek zamknięty wszystko jak najbardziej na 6. szczególnie czas oczekiwania- pare dni i...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Świetna obsługa wątek zamknięty Bardzo miła i pomocna obsługa. Błyskawiczny czas załatwienia sprawy. Inne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Za to kocham Gdynię! wątek zamknięty 26.01.2016 złożyłam wniosek a 02.02.2016 paszport gotowy. Dziękuję wszystkim...
~Jolanta Dobrzeniecka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Moja ocena w kategorii: Urzędy paszportowe wątek zamknięty Prosto uzasadniam: obsługa bardzo miła, osoby kompetentne, pełny...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Wniosek złożony 21.08.2015 a 28.08.2015 paszport już do odbioru. Zero...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Sprawna obsługa wątek zamknięty Miła, rzeczowa obsługa. Czas oczekiwania: teoretycznie 30 dni, praktycznie 12...
~Wojtek S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo profesjonalna a do tego życzliwa obsługa. Rodznika 2+3 obsłużona w...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Pełna kultura! wątek zamknięty Ponownie dziękuję Panu Kierownikowi za wielkie serce, natychmiastową pomoc,...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Bardzo dobry urzad. wątek zamknięty Wszytko sprawnie i szybko, wspaniali, mili i zyczliwi pracownicy.
~Rick
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Szybko,sprawnie, nowocześnie wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona poziomem tego urzędu. Do pełni szczęścia brakuje tylko...
~Kocio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Super :) wątek zamknięty Dziękuję za wspaniałą obsługę.
~Katarina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Najlepszy urząd i ich szef w Polsce wątek zamknięty Grzeczność, fachowość, zyczliwość, szybkość. Ponieważ sporo podróżuję i...
~Z. Landowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Urząd na szóstkę z plusem! wątek zamknięty Ostatnio miałam okazję ubiegać się o paszport. Trafiłam do Urzędu...
~Dona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

kaia - opinia wątek zamknięty fachowe podejście, pełen profesjonalizm.
~kaia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Rewelacja wątek zamknięty Jednym słowem rewelacja.
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

100% wątek zamknięty Szybko, miło i zawodowo!
~marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Obsługa na najwyższym poziomie. Wzór dla innych urzędników wątek zamknięty Nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnych urzędników. Pełen szacun!
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Najlepszy urząd w Trojmiescie wątek zamknięty Kierownik I kadra tego wydziału świecą przykładem jak można ze spokojem I...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Gratulacje !! wątek zamknięty Szczere gratulacje dla Kierownika tego Urzędu:) inni powinni tam oczekiwać w...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

143

wątków

do góry