Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze działający urząd. Dziękujemy Pani Kierownik za pomoc. Obsługa...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Wojtek - opinia wątek zamknięty Szok, wniosek złożony w minutę. Po odebraniu numerku byłem następny w...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Opłaca się przyjechać z Kartuz wątek zamknięty Wszystko działa sprawnie i mega szybko. polecam z Chmielna:)
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

fornøyd wątek zamknięty Jedyny Urzad do ktorego dzwoniąc nie stresuje sie, ze nie uzyskam uprzejmie...
~katarina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

gdańsk - opinia wątek zamknięty Najlepszy Urząd na świecie. Nieoceniona pomoc, szybkość i życzliwość. Oby...
~gdańsk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Skandal wątek zamknięty Jak można tak utrudniać życie ludziom,przelew za wydanie paszportu plus...
~Piotr
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Cuda się zdarzają!!! wątek zamknięty Mówią - zobaczyć to uwierzyć. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się uzyskać...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

NN wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Jedyny mankament to brak możliwości zrobienie opłaty na...
~Norbert
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

Super Urząd paszportowy wątek zamknięty Wyrobienie paszportu trwało kilka dni, a to wszystko dzięki przemiłej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Obsługa klienta wątek zamknięty Witam .we wtorek o 16.50 nie było numerków ani żadnej informacji ze obsługuje...
~Sylwia Ka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Czas oczekiwania na paszport - Podziękowania wątek zamknięty Spontaniczna decyzja - wyjazd syna na narty i klasyczny "szok" przy...
~Halina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Najlepszy urząd z jakim miałem do czynienia wątek zamknięty Przemiła i pomocna obsługa, błyskawiczne rozpatrzenie sprawy łącznie z...
~Marcin M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Dramat ! wątek zamknięty Chcieliśmy złożyć wniosek paszportowy. Na miejscu byliśmy o godz 14:35, przed...
~P
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Podziękowania za priorytetową pomoc w uzyskaniu paszportu! wątek zamknięty Z wielką wdzięcznością i superlatywami mogę wypowiedzieć się o oddziale w...
~Petent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Dziękuję!!!! wątek zamknięty Wypadła mi pilna podróż służbowa, od wejścia do urzędu do wyjścia z gotowym...
~Maciej
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Dziękuję za sprawną obsługę wątek zamknięty Chciałem podziękować za wzorową obsługę w Urzędzie. W szczególności ogromne...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Paszport w 4 dni robocze wątek zamknięty Dzięki temu mogłem udać się na wymarzone wakacje. Podziękowania dla Pani...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

ocena wątek zamknięty Wszelka pomoc telefoniczna- bez zarzutu.Obsługa w biurze-bez zarzutu....
~kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Pełen wypas! wątek zamknięty To nie urząd to super urząd
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Aż się nie chce wierzyć, że to jest urząd wątek zamknięty Wyrabianie paszportu w tym urzędzie to sama przyjemność. Porządek w kolejce,...
~Ron
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

143

wątków

do góry