Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super!! wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem obsluga bardzo mila , a na paszport czekalam 4 dni...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

tragedia wątek zamknięty Jeśli problemem jest pomoc przy wypełnieniu wniosku to nie mam pojęcia kto...
~Klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Obsługa klienta na najwyższym poziomie wątek zamknięty Inne urzędy powinny się uczyć obsługi klienta od pracowników gdyńskiego...
~Atena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Perfekcjonizm wątek zamknięty perfekcyjna obsługa :-) Podziękowania dla Pań pełnych uśmiech, życzliwości i...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Krystian - opinia wątek zamknięty Świetna i profesjonalna obsługa, tacy powinni być wszyscy urzędnicy.
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Wdzięczna Tina wątek zamknięty Bardzo Wielkie podziękowania dla kierownika Urzędu Paszportowego w Gdyni, za...
~Brygida Kubala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

magda - opinia wątek zamknięty jestem bardzo wdzieczna za tak mila obsluge i szybkie rozpatszenie mojego...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Dziękuję p. Kierownikowi wątek zamknięty Dzięki Panu Kierownikowi udaliśmy się na nasze długo wyczekiwane wakacje,...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

rewelacja! wątek zamknięty błyskawicznie,uprzejmie,profesjonalnie-gratuluję pracownikom!
~michal80@onet.eu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

wzór do naśladowania wątek zamknięty Szybka obsługa, zero kolejek i mili pracownicy. Poza tym paszport wyrobiony...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Przed terminem planowanym paszport został wyrobiony. Szybko, milo, sprawnie,...
~Gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Jeszcze raz Dziękuje. wątek zamknięty Całkowity profesjonalizm, wzór do naśladowania. Ludzkie podejście do petenta....
~Cezary
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Urzad na zloty medal wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo mila obsuga. Uprzejmi pracownicy oraz bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Ludzie dla ludzi wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalne podejście, Pan Kierownik rzeczywiście bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Wzorowa obsługa wątek zamknięty Gdyby wszystkie urzędy tak działały, to byłby to raj na ziemi. Gratuluję i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

URZĄD NA ZŁOTO wątek zamknięty Dzięki ,dzięki ,dzięki od całej mojej rodziny dla Pana Kierownika za okazanie...
~BARTEK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Wszytko na najwyższym poziomie wątek zamknięty Pracownicy przemili, pomocni, uśmiechnięci, spokojni. Doradzą w przypadku nie...
~Abrusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Najlepszy urząd na świecie!!!! wątek zamknięty Właściwie jeszcze nigdy w swoim życiu nie zostałam tak mile zaskoczona....
~Aabeti1
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Paszport wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem!! Więcej takich urzędów w Polsce. Obsługa sympatyczna i...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

super ludzie wątek zamknięty super obsługa .
~macias
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

143

wątków

do góry