Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
w 4 dni paszport wątek zamknięty Po pierwsze brak kasy w takiej placówce jest żenujący, no ale skok obok co po...
~Mike
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Mega pozytyw wątek zamknięty Dzieki uprzejmosci pracownikow urzedu a w szczegolnosci pana kierownika nasza...
~Rutkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

Bez problemow wątek zamknięty Bardzo mila obsluga,szybki czas realizacji,wystawiam 6.Pomimo braku...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

zadowolona wątek zamknięty Miło, szybko i sprawnie
~Małgosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Dziękuję wątek zamknięty Wspaniała obsługa , już dawno nie spotkałam się z taką życzliwością. Bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Karolina - opinia wątek zamknięty Ja również nie jestem zadowolona z obsługi. Mam na myśli Pana Kierownika....
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

SUPER!!! POLECAM!!!! wątek zamknięty W zeszłym roku córcia, w tym roku syn, i (na szczęście) nic się nie zmieniło...
~Oxyviana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Miła obsługa i błyskawiczne załatwienie sprawy wątek zamknięty Najlepszy Urząd Paszportowy. Szybka, profesjonalna obsługa. Mili pracownicy...
~Wczasowiczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

porażka - opinia wątek zamknięty Żeby nie bylo kasy na terenie urzedu tylko karza czlowiekowi latac po...
~porażka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo uprzejma i pomocna pani w urzędzie paszportowym w Gdyni. Czas...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

rach ciach i już wątek zamknięty zameldowanie mam w innym województwie, gdzie na paszport czeka się ponad...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Wszystko na plus! wątek zamknięty Dziękuję - zwłaszcza Panu Kierownikowi, który z uśmiechem i humorem pomógł mi...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Niekompetentna obsługa wątek zamknięty Odmówiono mi wydania paszportu ponieważ stwierdzono, iż mam nieważny dowód...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Super Urząd wątek zamknięty Załatwialiśmy w dniu dzisiejszym nasze sprawy paszportowe.Mamy meldunek...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Dziekuje wątek zamknięty Bardzo sprawna i mila obsluga. Dziekuje.
~Michal Ossowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Dziękuję wątek zamknięty Serdecznie dziękuję miłym paniom z urzędu, a szczególnie panu naczelnikowi,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Podziękowania wątek zamknięty Ekspresowe załatwienie wniosku, wykonanie zdjęć i błyskawiczny odbiór...
~Stanley
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Super obsługa, szybka realizacja wniosku paszportowego i mimo, że urząd...
~wirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

Dziękuję wątek zamknięty Szkoda,że nie można dać dziesiątek albo jeszcze więcej.Za kompetencję,...
~Ewa Gawron
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Polecam!! wątek zamknięty A ja proponuję paniom i panom z urzędu gdańskiego zapoznanie się z opiniami o...
~Wanda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

143

wątków

do góry