Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr Krzemiński - opinia Minęło 15 lat jak p.Beata prowadzi moją firmę branża spożywcza, wszystko było...
~Piotr Krzemiński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Były klient - opinia wątek zamknięty Z całą serdecznością NIE polecam! Najgorsze biuro do którego może trafić nowy...
~Były klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Najgorsze biuro z jakim mialam do czynienia wątek zamknięty Bałagan w kadrach i rozliczeniach. Nikt nie jest odpowiedzialny za błędy. Nie...
~Katarzyna z Gdyni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Rzetelne biuro rachunkowe wątek zamknięty Polecam wszystkim tym, którzy rzetelnie prowadzą swoją działalność...
~Marta S
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

HRC OFFSHORE wątek zamknięty Szefowa miła kobieta i konkretnie podchodzi do rozwiązywania problemów...
~HRC OFFSHORE
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Świetna firma wątek zamknięty Od lat współpracuję z firmą OREA nie tylko w związku z dotacjami, ale również...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Dotacje unijne wątek zamknięty Skuteczność, to właściwe określenie na tak trudnym rynku jak dotacje....
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

warto wątek zamknięty nie zgodze sie z poprzednią osobą, chyba nastąpiły tam zmiany ponieważ Panie...
~mywork
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

tragedia i szok wątek zamknięty Firemka zajmuje sie raczej kreatywna tworczoscia anizeli powazna ksiegowoscia...
~heniek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

kpina i żenada wątek zamknięty mało profesjonalne podejście a pozyskiwanie środków unijnych przez...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

bardzo dobre biuro rachunkowe wątek zamknięty Jestem stałą klientką firmy OREA i jestem bardzo...
~Magda P.
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2011

szkoda pieniedzy i szkoda nerwów wątek zamknięty brak doświadczenia, brak kompetencji, ceny zaporowe, nie przyjemna obsługa,...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

odradzam i przestrzegam wątek zamknięty jeśli nie chcesz stracić pieniędzy to odradzam korzystania z usług tej firmy....
~piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Świetne biuro rachunkowe wątek zamknięty Orea to bardzo dobre biuro zarówno dla małych jak i dużych firm. Działalność...
~Pablo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

z dala od tej firmy wątek zamknięty postanowiłem się rozejrzeć po trójmieście celem poprowadzenia ksiegowosci...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

OREA najgorsza rachunkowość wątek zamknięty Moja firma zleciła prowadzenie pełnej ksiegowosci. Pracujące tam Panie maja...
~Monika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

16

wątków

do góry