Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil - ocena Hej, korzystam z usług 'perfecta biuro Rachunkowe' w Sopocie od jakiegoś...
~Kamil
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 września 2023

Ania - opinia Współpraca z Panią Agnieszką przebiega wzorowo , jestem bardzo zadowolona
~Ania
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Ewelina O. - opinia Współpracujemy już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona, polecam współpracę
~Ewelina O.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

MW - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze. Polecam!
~MW
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Jakub N - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Najlepszy kontakt i najlepsza wspolpraca.
~Jakub N
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Lech - opinia wątek zamknięty Najważniejsze dla mnie we współpracy z Perfectą jest obsługa całkowicie...
~Lech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Lata współpracy tylko umacniają w przekonaniu, że warto korzystać z usług...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Sławomir Bechciński - opinia wątek zamknięty Z usług biura korzystam od 2,5 roku i jestem bardzo, bardzo zadowolony....
~Sławomir Bechciński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i na czas,bardzo komunikatywne księgowe
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

TT - opinia wątek zamknięty Polecam firmę. Obsługa sprawna i merytoryczna.
~TT
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Krzysztof U. - opinia wątek zamknięty Rzetelna firma, w każdej sytuacji znajduje rozwiązanie. Pani Monika Nowak,...
~Krzysztof U.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Marcin Kozłowski - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam biuro rachunkowe perfecta. dzięki profesjonalnej i życzliwej...
~Marcin Kozłowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Grzegorz Janowski - opinia wątek zamknięty Od ponad dwóch lat korzystamy z usług "Perfecty", od początku Nasza...
~Grzegorz Janowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Z usług biura rachunkowego Pani Agnieszki korzystam od początku prowadzenia...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Współpracujemy juz trzeci rok, mogę spokojnie zając się prowadzeniem biznesu....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 grudnia 2018

biuro godne polecenia wątek zamknięty Biuro rachunkowe PERFECTA współpracuje z nami od 2012r. i świadczy dla nas...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Fachowa i rzetelna obsługa wątek zamknięty Biuro obsługuje moją działalność gospodarczą od 2006 roku. Przez te 10 lat...
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry