Biustolandia

Bielizna

Gdańsk, Romana Dmowskiego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Yola - opinia Witam. Kupiłam tu trzy biustonosze. 2 x Rosa Faia + Parfait bez fiszbin,...
~Yola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Ola - opinia Bardzo polecam! Właścicielka przesympatyczna, znająca się na rzeczy. Bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 grudnia 2022

Hanna Siekańska - opinia Bardzo polecam sklep biustolandia ,przez przypadek trafiłam do tego sklepu...
~Hanna Siekańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Jessica - opinia Pomocna Pani Ekspedientka bardzo szybko dobrała pasujący rozmiar. Dodatkowo...
~Jessica
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Barbara - opinia Super profesjonalna obsługa w miłej, niekrępującej atmosferze! Od razu...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Iwona z biustem - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm.Jako klientka czulam sie wspaniale.Pelne zaangazowanie...
~Iwona z biustem
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Kwidzyn się kłania Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa i w końcu są...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Małgosia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie Pani...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa, profesjonalny dobór biustonoszy, w końcu wszystko leży...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Kamilla - opinia wątek zamknięty W sklepie nie ma żadnej chińszczyzny wszystko produkowane w Polsce z bardzo...
~Kamilla
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Świetna, fachową obsługa, fajna oferta biustonoszy. Kostium kąpielowy od razu...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

KASIA - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe i profesjonalne Panie. Bardzo dobrze znają się na swojej pracy....
~KASIA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Julita - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Fachowe doradztwo. Szczerze polecam
~Julita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Na pewno nie raz powrócę...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

Zadowolony klient :) wątek zamknięty Niepozorny sklepik z bielizna i sweterkami (i pewnie z czyms jeszcze, ale...
~Beti
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Zmiana lokalizacji i nadal świetna obsługa!!! wątek zamknięty Muszę przyznać, że znalazłam Biustolandie dzięki artykułowi na trojmiasto.pl...
~Liliana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Każda kobieta zasługuje na to, żeby skorzystać z takich usług! Nie w markowej...
~Kot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Cudownie ! wątek zamknięty Pani Jola tak się mną zajęła , że nie wiedziałam że moje piersi jeszcze tak...
~@
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Asortyment, miła atmosfera, ale przede wszystkim fachowe doradztwo na 6 wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem tego miejsca. Duży wybór, przystępność cen, miła...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry