Widok

Biznesmeni nie lekarze

Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w przychodni w której mój lekarz nie może dla mnie poświęcić minuty swojego czasu bo tyle potrzeba na wypisanie recepty na zyrtec i symbicort. Bardzo uprzejmy Pan wpuścił mnie do kolejki przed siebie. Poprosiłem panią doktor o wypisanie recepty bo wyjeżdżam na 4 m-ce z kraju i będę potrzebował leków. Pani doktor gdy wszedłem do gabinetu na to : " Już mam zamknięte, nie przyjmuje!". Nie wysłuchała nawet do końca. Gdybym wyłożył 200 zł to od razu byłbym obsłużony. Kiedy wykładałem pieniądze na testy byłem witany z uśmiechem i właściwą biznesową życzliwością. Tutaj zabrakło zwykłej, ludzkiej życzliwości, a lekarz powinien ją posiadać. Dziękuje Pani Moszyńska. Powodzenia życzę wszystkim klientom tej firmy!

wypowiedź zmoderowana ( 2012-08-23 14:45:42)

Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 3
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,

Zapewne z powodu młodego Pana wieku i nawału zajęć wynika, że zaniedbał Pan swoje zdrowie i nie zgłosił się Pan we właściwym terminie na wizytę kontrolną.- (ostatnia Pana wizyta odbyła się w grudniu 2011).

Rozumiem, że tuż przed wyjazdem znalazł się Pan w trudnej sytuacji nie posiadając leków.

Niemiej muszę Pana pouczyć, że lekarzy też obowiązują godziny pracy, - zgłosił się Pan przed 15:00 w piątek, gdy tego dnia dr. Moszyńska przyjmuje pacjentów do godziny 13:00.

Ponadto tzw. "wypisanie recepty" podlega przepisom prawa i wiąże się z wykonaniem wizyty lekarskiej obejmującej: badanie pacjenta, weryfikację dotychczasowego leczenia, wpisaniem do dokumentacji medycznej pacjenta i wygenerowaniem recepty. Wszystko w systemie elektronicznym .

Z poważeniem

Dyrektor Clinica Vitae Bogusława Cimoszko.

wypowiedź zmoderowana (obiekt z panelu, 2012-08-23 14:45:43)

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
kto chodzi do alergologa po recepty:D ?

przeesz ogólny też może.

Brawo!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry