Clinica Vitae

Przychodnie, poradnie Alergolodzy

Gdańsk, Jana Kochanowskiego 114

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karola - opinia nowy temat W Klinice od kilku lat leczona jest moja córka, teraz ja również zostałam...
~Karola
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 maja 2020

pacjent - opinia nowy temat Najgorsza przychodnia jaka może być, lekarze do 14 a nie do 18 jak powinno...
~pacjent
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 marca 2020

Paula - opinia nowy temat Obsługa recepcji w klinice ba ul. Kochanowskiego jest skandaliczna, a w...
~Paula
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2019

Miła obsługa, profesjonalne odczulanie Sympatyczna obsługa, odczulania robione bezboleśnie i bardzo sprawnie. Brak...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2019

Mama wątek zamknięty Moja negatywna cena tyczy sie głównie obsługi Pan w recepcji! Już kolejny raz...
~Mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2018

alergolodzy wątek zamknięty Nie jestem zadowolona z opieki. Byłam z córką, wysypka na całym ciele, testy,...
~Joanna
-

dodano: 4 stycznia 2018

Polecamy wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług przychodni na Guderskiego. Polecamy dr Cimoszko....
~Karolina
-

dodano: 29 października 2017

Moja wizyta wątek zamknięty W przychodni wykonałem test alergiczny w ramach wizyty prywatnej. Niestety od...
~Piotr
-

dodano: 9 października 2017

super! wątek zamknięty Zapisałam się do przychodni na Gudersiego z dzieckiem do dr Kaźmierskiej,...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2016

Biznesmeni nie lekarze wątek zamknięty Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w...
~Marcin Janek
2

dodano: 3 sierpnia 2012

Niezla przychodnia ul. Kochanowskiego wątek zamknięty przychodnia dokładnie na 4, niby wszystko tam jest w porządku, ale nie do...
~Sly
-

dodano: 10 sierpnia 2016

Obsługa wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z kliniki. Bardzo miła , profesjonalna obsługa. Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2016

zero empatii rejestracja nie odbiera telefonu wątek zamknięty Pani w rejestracji jakby pracowała za karę. Z łaski drukuje wyniki, nie...
~mama
-

dodano: 8 lutego 2016

Lekarze tak obsługa nie wątek zamknięty Witam, Byłem od początku tej przychodni.Odnośnie lekarzy Polecam. Odnośnie...
~jeden z 1 pacjentów
-

dodano: 7 stycznia 2016

SUPER POLECAM!! wątek zamknięty Bardzo miło,fachowo ,sympatycznie.Lekarz kompetentny,co ja piszę cudowny...
~Ania Jabłecka
-

dodano: 22 grudnia 2015

wspaniała przychodnia, super specjaliści i miła atmosfera wątek zamknięty jestem pacjentką przychodni od roku. jestem alergikiem i z zamiarem...
~kachuna
-

dodano: 17 grudnia 2015

ciągle zmieniane terminy! wątek zamknięty w tej przychodni bez przerwy zmienia się terminy umówionych wcześniej wizyt,...
~Joanna
1

dodano: 13 października 2015

Podziękowanie wątek zamknięty Dziękuję pani dr Hannie Wolf za niezwykle życzliwą opiekę i troskę. To...
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Badanie z krwi u dwulatka wątek zamknięty Drodzy pacjenci,mój synek jest pod opieką alergologa od lutego tego roku.Same...
~przerażona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2012

Pani Doktor Moszyńska wątek zamknięty Pani doktor Moszyńska straciła dzisiaj pacjenta. Nie będę więcej leczył się w...
~Marcin Janek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

33

wątków

do góry