Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zbigniew/Dacia Duster - opinia wątek zamknięty Panie Prezesie Zdunek ,gratuluję Pana firmie i pracownikom ,a szczególnie...
~Zbigniew/Dacia Duster
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Naprawdę polecam ! Pan Kamil Lewald to mistrz świata ! I tutaj z miejsca...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Profesjonalizm w każdym calu - opinia wątek zamknięty Kolejne już podziękowania kieruję na ręce Pana Jacka Choromańskiego. Naprawdę...
~Profesjonalizm w każdym calu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Zbigniew/Duster - opinia wątek zamknięty Panie Prezesie Zdunek ,jestem klientem od 16 lat i z czystym sumieniem muszę...
~Zbigniew/Duster
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Jakub Ciesielski - opinia wątek zamknięty Wzorowa obsługa ze strony Pana Jacka Choromańskiego. Kultura osobista,...
~Jakub Ciesielski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Kasia Z-K - opinia wątek zamknięty Pan Jacek Choromański zajmował się moim samochodem. Od chwili wejścia do...
~Kasia Z-K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam ten serwis w zakresie przyklejania emblematów i znaczków BMW....
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Pan Jacek Choromański - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! wątek zamknięty Ogromna pochwala dla Pana Jacka Choromańskiego, który pracuje na blacharni...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Rewelacja wątek zamknięty Likwidacja szkody miała nastąpić w ciągu 7 dni, ukończone zostało w 5. Zakład...
~Rad
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Blacharnia-Lakiernia zdunek wątek zamknięty Zderzak mojego samochodu wymagał naprawy lakierniczej. Usługa została...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

kolejne mistrzostwo świata - właściwie to chyba już złoty medal olimpijski wątek zamknięty Jak zwykle - super, super, super. Pierwszą opinię po wykonanej usłudze...
~Agnieszka - mama Tosi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Naprawa po stłuczce - POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten zakład do napraw po wypadkach. Pan Jacek Choromański...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Zdecydowanie odradzam. wątek zamknięty Dwa razy zakupiłem samochód marki BMW i zdecydowanie odradzam tego dilera....
~Klient...
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Świetny, nowoczesny serwis dzięki zaangażowanym pracownikom! wątek zamknięty Mimo słabego początku w ramach rozmowy telefonicznej , wszelkie problemy...
~Dorota
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Polecam wątek zamknięty W dniu dzisiejszym odebrałam auto od Pana Kamila Lewalda, obsługa super,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Blacharnia-Lakiernia Zdunek wątek zamknięty Miła, fachowa obsługa, szybko zrealizowane prace. Profesjonalizm. Polecam
~Lis
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, w ustalonym wcześniej czasie. Mój Captur wygląda jak nowy i...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

DRAMAT wątek zamknięty Nie polecam nikomu samochód odstawiony na lakierowanie spoilera a gratis...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Blacharnia Zdunek-Dacia Gdansk wątek zamknięty Witam! Co prawda była to moja pierwsza naprawa blacharsko-lakiernicza w życiu...
~Dacia Fun
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Szybko, sprawnie, bez kłopotów! P. G. Kędziora przesympatyczny i profesjonalny. wątek zamknięty Naprawa zrobiona szybko i bez kłopotów. Trafiłem do Pana Grzegorza Kędziory,...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry