Black Cats Tattoo

Studia tatuaży

Sopot, Grunwaldzka 65

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarek Potocki - opinia Tatuaż to bardzo osobiste wydarzenie, na tyle osobiste, że nie wolno...
~Jarek Potocki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Monika - opinia Profesjonalne studio Godne polecenia
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Alex - opinia wątek zamknięty Profesjonalne studio, gorąco polecam!
~Alex
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Opinia wątek zamknięty Bez szału, średnio z ofertą, obsługa pozostawia wiele do życzenia
~Kacha
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2019

Jolka - opinia wątek zamknięty Fajne miejsce :) polecam na pierwszy i kolejny tatuaż.
~Jolka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Fajna Atmosfera wątek zamknięty Fajne kameralne studio, gdzie czujesz się swobodnie podczas tatuowania. Ceny...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

niesamowite miejsce! wątek zamknięty niesamowicie pozytywni ludzie! świetne pomysły i jeszcze lepsze wykonanie. w...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Godne polecenia wątek zamknięty Wpadłam tu na swoją pierwszą dziarkę i na pewno nie ostatnią, artyści...
~Isa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

10/10, pełna profeska wątek zamknięty Mega atmosfera, super ludzie i klimatyczny wystrój - zdecydowanie polecam...
~DT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Najlepiej wątek zamknięty Dosłownie rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, jestem juz...
~Zuza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Super atmosfera! Każdy z tatuatorów ma swój styl więc jest w czym wybierać....
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Opinia wątek zamknięty Ocena ogólna 6 :) Bardzo Polecam
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

polecam! wątek zamknięty super atmosfera, niskie ceny i przede wszystkim świetna jakość usług:)
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

10/10 wątek zamknięty Miałam przyjemność być tatuowana w Black Cats już kilka razy. Jestem bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

super wątek zamknięty super ekipa pełen profesjonalizm , przemiła atmosfera , mega uzdolnieni artyści
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Działają krótko, ale już zdążyłam zrobić sobie dwie dziarki. Mają spoko...
~Kiwi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Super! wątek zamknięty W tym miejscu człowiek czuje się, jak w drugim domu! Mega obsługa, ludzie bez...
~MD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Po raz pierwszy, na pewno nie ostatni. wątek zamknięty Świetna atmosfera, poczucie humoru i przestronne pomieszczenia o ciekawym...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Konkretne studio wątek zamknięty Atmosfera w środku niemalże domowa, tatuażyści nie gwiazdorzą, nie wciskają...
~Mantis
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam ! Znają się na robocie
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry