Black Dog

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, al. Jana Pawła II 6H/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sara - ocena Do lepszego miejsca nie mogliśmy trafić! Przyjemna atmosfera i świetne...
~Sara
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Krzysztof - ocena Polecamy ! Jesteśmy klientami od lat - nasz Czaki zawsze ladnie ostrzyżony,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Anna - ocena U mojego pieska fryzura Super piesek zadowolony pachnący pięknie obcięty !...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Tomasz - ocena Wspaniałe miejsce dla psa i kota. Ludzie pracujący tam prowadzą ten salon z...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Natalia - ocena tragedia!!! Wstydzę się wychodzić z moim psem z domu.
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 października 2023

Maryna i Luśka - opinia Polecamy z Luśką - stali klienci od prawie 5 lat !
~Maryna i Luśka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Kaja - opinia Pies został bardzo niedokładnie ostrzyżony, włos postrzępiony i różnej...
~Kaja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Beata - opinia Pełen profesjonalizm w przyjemnej atmosferze. Indywidualne podejście do psa i...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Pań Adrian bardzo cierpliwy.Nasza pierwsza wizyta ku mojemu zaskoczeniu...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalizm i mega podejście do psa. Jeżeli szukasz dobrego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Serdecznie Polecam! Zadbanie o każdy najdrobniejszy szczegół, efekt końcowy...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Najlepszy psi salon w Trójmieście :) Ja i mój pies jesteśmy zadowoleni z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

cala - opinia wątek zamknięty Świetne podejście do zwierząt, profesjonalny sprzęt i serce do swojej pracy....
~cala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Podziękowanie wątek zamknięty Z całego serca dziękuję Panu Adrianowi za wspaniałą opiekę nad moją Sabą w...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

podziękowania wątek zamknięty bardzo dziękuję za profesjonalizm super podejście fantastyczny klimat...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Polecamy z naszą Czika ! wątek zamknięty Polecamy! Super obsługa i Czika zrelaksowana :-)
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Super Fryzjer dla Psa !! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Mój Maks był trudnym psem... Ale Pan Adrian...
~Renia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Magda wątek zamknięty Polecam salon. Pełny profesjonalizm. Mój piesek bardzo zadowolony i wesoły.
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry