Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Najlepsza! Właściciel, a zarazem trener Aleksandra Furgo to najlepszy trener...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo przykre wspomnienie z treningu z panią Olą Furgo. Umawiając się na...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Pensjonat prowadzony przez ludzi z pasją, z wieloletnim doświadczeniem. Mimo...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

Lalala - opinia wątek zamknięty Wysoki poziom nauki i fajny klimat. Jeżeli ktoś chce naprawde się nauczyć...
~Lalala
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 czerwca 2020

Hotel/Pensjonat tylko dla KONI ;) wątek zamknięty Uprzedzam, że właściciele przyjmują tylko konie jest to typowa stajnia z...
~Nina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Instruktorzy dobrzy, klimat nie bardzo wątek zamknięty Uczyłam się jeździć w bht przez kilka lat i przed każdą jazdą łudziłam się,...
~Była uczennica
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Fatalna atmosfera wątek zamknięty Fatalna atmosfera podczas nauki jazdy. Przecież nie o to chodzi żeby kogoś...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

BHT wątek zamknięty Miejsce, gdzie KAŻDY nauczy się jeździć, a bardziej zaawansowani mogą liczyć...
~była uczennica
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

najlepsza stajnia na świecie! wątek zamknięty Jeżdżę w BHT od roku. Pani Nina świetnie uczy jazdy konnej, jest miła, zwraca...
~Aniela K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Tylko BHT! wątek zamknięty Dużo bardzo dobrze ułożonych koni, o różnych temperamentach i dla osób mniej-...
~Mysz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

super wątek zamknięty Jeżdżę już 2 lata w Owczarni i jestem bardzo zadowolona! Konie zadbane,...
~anonimowa :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jeżdżę tutaj już prawie 5lat. Poziom zaawansowania konia był zawsze...
~dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Super wątek zamknięty Niedawno wróciłam na konie i jeżdżę u pani Niny na Sally :) Po jazdach widać...
~Taka jedna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Najlepsza stajnia w 3mieście !!! wątek zamknięty Jeżdżę od niedawna i przenosiłam się do tej pory ze stajni do stajni, bez...
~Nowicjusz
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Polecam wątek zamknięty Pod koniec wakacji zapisałam się na jazdę do bht i znalazłam tam to czego nie...
~Anonim
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Nieźle tu! wątek zamknięty Byłam tu dzisiaj na treningu u pani Niny, i powiem, że całkiem nieźle! Nie ma...
~O.N.A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

osoba jeżdżąca tam - opinia wątek zamknięty Jeżdżę tutaj od zeszłej zimy i nie chciałabym zmienić stajni:)
~osoba jeżdżąca tam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Jest świetnie wątek zamknięty Mam kilkanaście jazd za sobą na Owczarni. Jestem b. zadowolona z kolejnych...
~Ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Spoko wątek zamknięty Jeżdżę 2 lata i jest fajnie. Dobrze uczą, ale mogliby zrobić remont stajni i...
~Osoba jeżdżąca tutaj
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Polecam na 100% wątek zamknięty BHT znalazłam w necie i to była najlepsza decyzja!!! Konie zadbane,...
~justa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

36

wątków

do góry