Black Red White

Meble kuchenne Salony meblowe

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jagoda - opinia wątek zamknięty Jednym słowem dramat!!! Meble opóźnione 1,5miesiąca!!!. Zero kontaktu ze...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Same problemy wątek zamknięty Po zakupie mebla miałem same problemy. Towar przyjechał uszkodzony, paczki...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam ten mały sklepik .Sprzedawca bardzo miły udzielił wyczerpującej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

polecam wątek zamknięty Bardzo, sympatyczna i profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania na...
~Olek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim. TAK WŁAŚNIE POWINNA WYGLĄDAĆ OBSŁUGA KLIENTA W...
~Uterus
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Polecam sklep wątek zamknięty Polecam wszystkim ten sklep .Bardzo krótkie terminy realizacji najkrótsze bo...
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Pod koniec stycznia również kupiłam meble z tego sklepu. Nie byłam...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

zadowolona wątek zamknięty Na meble czekałam tylko 2 dni w innych sklepach BRW powiedziano mi ze bede...
~Korty
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2009

pani domu - opinia wątek zamknięty A ja jestem zadowolona z mojego zakupu w tym sklepie...meblowałam sobie nowe...
~pani domu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

warto odwiedzić sklep, polecam wątek zamknięty BŁYSKAWICZNA REALIZACJA, TOWAR GODNY POLECENIA,JA JAKO KLIENT JESTEM ZADOWOLONY.
~ROBERT
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

odradzam sklep dobre meble wątek zamknięty Kupiłam segment z kolekcji Werona wraz ze skręceniem i wnoszeniem za które...
~Alina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry