Widok

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka?

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą opinię .Ponadto słyszałam też o kiepskim stanie technicznym budynków na tej ulicy. Jak tam się mieszka , czy jest bezpiecznie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
odradzam!

wieczorami wrzaski i krzyki młodzieży z socjalnych bloków jak i ich koleżków przychodzących do nich. Maliniarnia w okolicy,
W 11 na Żeglarzy w jednej klatce też coraz częściej schodzi sie młodzież.

Nie warto kierować się ceną w tym przypadku, będzie potem Pani żałować jake wiele osób które kupiły tam mieszkania przed laty.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam, jestem sam z Żeglarzy 5, w skrócie to chaos oraz patologia, młodzi dominują nad rodzicami. Całe wakacje oraz okres szkolny spędzają na klatkach schodowych bądź przed blokiem. Rodzice nie panują nad swoimi dziećmi, stracili nad nimi kontrole, nawet nad tymi już dziś dorosłymi oraz dorastającymi. Odradzam jak poprzedniczka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wcale nie, kupując tu mieszkanie myślałam, że przez tyle lat patologia się ogarnęła... No niestety nie. Na osiedlu syf, patola po sobie nie sprząta, ludzie wiekowi nie wiedzą co to worki na psie odchody przez co żeby nie wdepnąć w psie g*wno trzeba mieć duże szczęście. Co do g*wniaków. g*wniaki latają po klatkach (mieszkam w 11a) non stop się drąc, nie da się w spokoju odpocząć we własnym mieszkaniu.
Mam zamiar się za to wszystko zabrać i sukcesywnie zgłaszać te wszystkie "akcje" na Policje, do mopsu i spółdzielni ale czy to coś da?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

do góry