BluHAIR

Fryzjerzy

Gdańsk, Warszawska 100/U5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zadowolona z fryzury. wątek zamknięty Pan Daniel jest dokładny i profesjonalnie wykonał mi fryzurę ślubną.
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Nigdy nikt mnie tak nie oszpecil... wątek zamknięty Daniel byłam Twoja stałą klientką od ponad 3 lat, aż do czasu kiedy przyszłam...
~Katarzyna Ławecka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Jestem zawiedziona wątek zamknięty Po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii, postanowiłam umówić się na wizytę w...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

100% Satysfakcji wątek zamknięty Jeszcze nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjera. Pan Daniel świetnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

igdzie indziej wątek zamknięty Jeśli masz tylko zarys pomysłu na swoje włosy, a trudno wyrazić to słowami,...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 listopada 2014

Pierwsze koty za płoty wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta w tym salonie i od razu wpadłem pod ręce Pana Daniela. U...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2014

wizyta u p.Daniela =dobry humor wątek zamknięty Dziękuję za piękne uczesanie ślubne-kobiece i gustowne.Fryzura wytrzymała...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Po prostu doskonały fryzjer!!! wątek zamknięty Świetny kolor, idealne strzyżenie. Włosy układają się bez problemu po każdym...
~Kasia Sawicka-Stankiewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Polecam!! wątek zamknięty Mogę uznać, że Daniel jest fryzjerem dla wymagających :) Słucha klienta i...
~Taida
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Trafiłam przypadkiem, zostanę na dłużej wątek zamknięty Przez przypadek z ciekawosci wpadlam odswieżyc fryzurę, fantastyczne wnętrze,...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

mn - opinia wątek zamknięty Fryzjer, do którego ma się zaufanie. Zdecydowane cięcie, bardzo zadowalający...
~mn
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

najlepszy fryzjer u którego byłam-dokładny,kreatywny,idealnie strzyże wątek zamknięty Jestem zadowolona z każdej wizyty u Daniela,zawsze moje włosy wyglądają...
~Olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

znakomity zakład wątek zamknięty Pierwsza wizyta i w żadnym wypadku nie ostatnia. W zakładzie BluHair...
~Irena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

najlepszy fryzjer wątek zamknięty Na koniec świata będę za Danielem szła :-)...Nie wyobrażam sobie innego...
~Izabell 75
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2011

polecam! wątek zamknięty Ocena bardzo pozytywna. Była to moja pierwsza wizyta, wróciłam zadowlona z...
~Antena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

z niczego COŚ wątek zamknięty PRZED WIZYTĄ U W SALONIE MIAŁAM NA GŁOWIE KRÓTKĄ "FRYZURĘ" A RACZEJ...
~KASIA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 września 2010

Najlepszy fryzje :-) wątek zamknięty Jestem stałą i wierną klientką. Nie spotkałam fryzjera który by tak świetnie...
~Mika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

rewelacja wątek zamknięty DANIEL BEZBLĘDNIE ZMIENIA MÓJ LOOK. ZAWSZE MA NAJNOWSZE KOLEKCJE STRZYZEN....
~MARTYNA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

18

wątków

do góry