Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Niestety nie mogę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Pomieszczenie gdzie...
~Justyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie zgadzam się z opinią Pani Justyny. Zależało nam, aby kot był...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Lidia - opinia wątek zamknięty Najlepsza hodowla mamy z niej trzy koty - dwa abisyńskie i jeden rosyjski...
~Lidia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Dorota B. - opinia wątek zamknięty Kotka mieszka z nami od trzech lat - to cudowny i mądry kot. Jeśli miałabym...
~Dorota B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Wspaniali ludzie, cudowne koty i niesamowite miejsce
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Bardzo dobra hodowla wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą hodowlę. Naszą koteczkę rosyjską mamy od...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy hodowlę polecić. Kontakt z hodowcą świetny od...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy hodowlę polecić. Kontakt z hodowcą świetny od...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Blue Spirit. wątek zamknięty Od marca mieszka z nami kotka z hodowli Blue Spirit. Jest jej najlepsza...
~Katarzyna S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Od ponad roku jesteśmy właścicielami fantastycznego kotka z hodowli Blue...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Hodowla z pasją wątek zamknięty Mamy abisyńczyka z tej hodowli. Kotek zdrowy, zsocjalizowany i oczywiście z...
~Jolanta M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Dobra hodowla wątek zamknięty Hodowla godna polecenia. Ciepła rodzinna atmosfera. Koty żyją w pełnej...
~Kornelia Włoch
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Posiadamy 2 kotki wzięte w odstępie pół roku i niech już to świadczy na...
~Batruch Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się na zakup kocurka rosyjskiego z tej hodowli 4 lata temu i...
~Aleksandra K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Koci dom :) wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsza hodowla kotów w Pl a trochę ich odwiedzilam zanim...
~Iwonana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

To jest to miejsce. wątek zamknięty Zastanawiałam się ostatnio nad wyborem rasy. Trafiłam do tej hodowli i nie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Godna polecenia w 100% wątek zamknięty Świetna i fachowa opieka, koty żyją w domu sa traktowane jak członkowie...
~Iwona Bedner-Włoch
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Polecam z czystym sumieniem :) wątek zamknięty Mam dwa kociaki z tej hodowli i jestem mega zadowolona.
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry