Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kama - opinia Bardzo dobra firma. Mogę polecić z czystym sumieniem.
~Kama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 stycznia 2023

Maciek - opinia Bardzo profesjonalne mycie okien - panie sprzątające bardzo miłe, jeżeli ktoś...
~Maciek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2023

Zuzanna Malicka - opinia Jestem bardzo zadowolona z państwa usługi, pięknie wyczyszczone mieszkanie!...
~Zuzanna Malicka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2023

Stanisław - opinia Świetna robota, pelny profesnojalizm
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Ola - opinia Jestem bardzo zadowolona z usługi :) Okna umyte bardzo dokładnie, starannie i...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Weronika Kowalska - opinia Serdecznie Polecam tą firmę sprzątającą. Przeniosłam się do nowego lokali i...
~Weronika Kowalska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Maria - opinia Ta firma jest cudowna! Osoby sprzątające są niesamowicie sympatyczne, wzorowo...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Klaudia - opinia Korzystałam z usług tej firmy z polecenia nie żałuję skorzystam jeszcze nie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Kacper - opinia Najlepsze ceny jakie mogłem znaleźć, usługa bardzo dobra. Po wizycie wszystko...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Zuzanna F - opinia Super umyte okna, jestem bardzo zadowolona z usługi! Bardzo polecam i napewno...
~Zuzanna F
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Alicja - opinia Skorzystalam z polecenia i sie nie zawiodłam. Okna nigdy nie były aż tak...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Julka :3 - opinia Świetna praca! Jeszcze nigdy nie było takiego błysku. Szybka i sumienna...
~Julka :3
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Martyna - opinia Super firma, nie mam nic do zarzucenia. Obsługa bardzo miła punktualna jak i...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Igor Zdanowski - opinia Usługa bardzo dobrze wykonana, szybko i Panie sprzątające bardzo miłe.Klatka...
~Igor Zdanowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Julia - opinia cudowna firma sprzatajaca, znaja sie na tym co robia! Polecam!!!
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Marcin Niewiadomski - opinia Wszytsyko wykonane na tip top w przystepnej cenie . Firma wie jak sprzątać...
~Marcin Niewiadomski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

julia - opinia Firma bardzo solidna, punktualna i rzetelna, okna czyste na błysk! Na pewno...
~julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Olivier - opinia Wszystko wykonane na czas i bardzo profesjonalnie. Na pewno skorzystam
~Olivier
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Kasia - opinia Firma zajmująca się porządkiem w naszym bloku i przed nim. Nie mam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Przemysław - opinia Wszystko wykonane na czas i bardzo profesjonalnie. Na pewno skorzystam...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry