BLUE SUN

Fryzjerzy Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nigdy więcej wątek zamknięty Krzywo ścięte włosy, grzywka poszarpana, nierówno pofarbowane. Poszłam na...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo polecam Panią Agnieszkę, za profesjonalizm, cudowne podejście do...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Suoer fryzjerka Pani Magda wątek zamknięty Ozdobnych paru lat chodzę z córką na obcięcia włosów do Pani Magdy. Córka...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Profesjonalny salon.Polecam. wątek zamknięty Bardzo profesjonalny salon.Super obsługa.Robiłam Sombre z olaplex. Wyszło...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Nie polecam wątek zamknięty Brak umiejętności w koloryzacji. Nastepnego dnia poprawki u innego fryzjera....
~Niezsdowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Bardzo dobry fryzjer wątek zamknięty Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałem z oferty tego salonu i jestem bardzo...
~Przemek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Ewelinaako - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam.jakosc usług na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, miła...
~Ewelinaako
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam salon ze względu na profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Jestem...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Salon Blue Sun wątek zamknięty Gorąco polecam ten salon oraz obsługę .
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Salon fryzjerski " Blue Sun " warto odwiedzić wątek zamknięty Miałam przyjemność odwiedzić salon i wyszłam bardzo zadowolona. Panie dobrały...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Salon zasługuje na dużą pochwalę wątek zamknięty Salon zasługuje na dużą pochwalę, bardzo miła atmosfera, fryzjerzy...
~Babsi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Polecam .Super upiecia i koki. wątek zamknięty Czesałam sie na ślub u Pani Kasi.Bardzo pieknie upięła włosy.Jestem...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Fryzjerki nie zachęcają tym co mają na głowie do skorzystania z usług. Pani...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

goraco polecam wątek zamknięty gorąco polecam Panią kasie super strzyże i zawsze można wymyślić coś nowego...
~dagmara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Jak dla mnie Bomba!!!!!
~pat614
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Bez zbędnych ceregieli, Pani, która zajmowała się moimi włosami zapytała co i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

nie polecam klient to intruz wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam sie z sytuacja, ze ide na umowiona godzine do fryzjera...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Nie polecam ,pani fryzjerka spierniczyła mi całkowicie kolor ,miał byc jasny...
~basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2011

BARDZO POLECAM !!! wątek zamknięty Byłam dziś pierwszy raz w tym salonie. Pani Magda bardzo fajnie mnie obcięła,...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

gorąco polecam wątek zamknięty gorąco polecam
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

23

wątków

do góry