Widok

Bluza divers

Bluza divers
Zamienie bluze DIVERS w dobrym stanie r.XL na 15zł

Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co to za firma "divers" ?
jak już się coś sprzedaje jako firmowe, warto przyswoić poprawną nazwe firmy, no chyba że to podróba na styl "adidos" ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Społeczność

Szczeniak 3 miesiące suczka (27 odpowiedzi)

Szczeniak 3 miesiące suczka Oddam sunię 3 miesięczną haski z owczarkiem szwajcarskim z powodow...

do góry