Widok

Bochen Gdynia

Pracował ktoś lub pracuje w piekarni głównej przy ulicy Stryjskiej? Slyszałem, że nie trzeba mieć zawodu piekarza żeby przyjęli do pracy. Jaka atmosfera i zarobki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja słyszałam, że mają likwidować, że podobno biedronki nie chcą już ich chleba i z tego powodu mają zamknąć, bo nie będzie zbytu... ale nie wiem ile w tym prawdy?? trzeba by było sprawdzić u źródła. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. wie ktoś jak sytuacja firmy? wypłacalni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestrzegam!!! Bardzo nie uczciwy pracodawca.
W ogłoszeniu o pracę Pan kierownik transportu opowiada jako to super firma i super warunki. Ale zapomniał dodać że nie płacą za soboty i niedziele, za pracę nocną i nadgodziny. W ogłoszeniu na stronach Urzędu Pracy widnieje tryb pracy 40h w tygodniu co jest totalną nie prawdą gdyż musisz pracować we wszystkie soboty i w niedziele pracujące za które nie masz nic płacone. Jak widzą że dajesz redę z podziałem asortymentu piekarniczego (co początkującego pracownika może nieco przerazić ale spoko średnio inteligentny człowiek w kilka dni jest w stanie ogarnąć rodzaje pieczywa czy ciastek) to trzymają Cię dłużej i wmawiają ze powinieneś przejść na swoją działalność. Nie dają kandydata do pracy w Bochenie tylko do firmy podwykonawcy żeby po prostu pracownikowi nie płacić i nie ponosić odpowiedzialności. Jak znasz swoje prawa i jesteś po konsultacji z PIP to wyzywany jesteś od cwaniaków i z oporami Ci płacą gdyż boją się sprawy w Sądzie Pracy. Przestrzegam przed podjęciem pracy na "słowo" gdyż będą pracownika oszukiwać , zawsze żądaj umowy o pracę nawet na okres próbny gdyż to jest jedyne zabezpieczenie że tobie zapłacą za pracę !!! Ale nie jest to łatwe gdyż kierownik transportu po prostu ucieka od pracownika aby tylko nie dać umowy o pracę. A co do szarych pracowników spoko ludzie widać że trochę zastraszeni. Chcesz mieć spokojne nerwy i stabilizację to szukaj pracy w innej firmie !!! unikaj bochna jak ognia !!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawda
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem w jakiej firmie pracowałeś ale napewno nie tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

do góry