Body Help Sopot

Rehabilitacja Masażyści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Takiego masazu to jeszcze nigdy nie mialam Mieszkam od 30 lat za Granica. Mam juz swoj wiek (57 lat) wiec sa takze...
~Elzbieta lat 57 mieszkajaca w Ni
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 czerwca 2019

Cudotwórca Mój lekarz po wielu badaniach i lekach zlecił mi w końcu rehabilitację,...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 kwietnia 2019

Najlepszy masaż! Borykam się z problemami bólu kręgosłupa I rwą kulszową od lat. Szukałam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 marca 2019

Relaksujący masaż Byłam z chłopakiem u Pana Roberta i jego żony niedawno pierwszy raz na...
~Reg
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 listopada 2018

Zaangażowanie i fachowość Pan Robert jako jedyny podjął się udzielenia pomocy w nagłej sytuacji (ostry...
~KK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2018

Dziękuję Panie Robercie!!! Przyszłam do Pana Roberta z silnym bólem pleców (zapalenie mięśni karku) i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2018

Cudotwórca Od ponad 30 lat korzystam z przeróżnych usług masażystów na całym świecie....
~Grazyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Gorąco polecam Wybierając sie na zabieg do Pana Roberta nie bylam przekonana, że to coś...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2018

Profesjonalny Od wielu lat korzystam z pomocy terapeutów. To co spotkało mnie w gabinecie...
~Józef Rodziewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2017

Najlepszy Polecam wszystkim, kiedy wszystkiee inne metody zawodzą. Bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Najlepszy salon masażu w trójmieście wątek zamknięty Jak sama nazwa wskazuje, masaż na prawdę pomaga. Polecam serdecznie wszystkim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2017

A jednak wątek zamknięty Leki, ból i perspektywa operacji taki był moj stan 2 tygodnie temu....
~Ewa
-

dodano: 9 czerwca 2017

Najlepsza rehabilitacja !!! wątek zamknięty Gdy straciłam nadzieję na życie bez bólu a lekarze kierowali mnie na operację...
~Ewa
-

dodano: 26 maja 2017

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm w gabinecie, bardzo miła atmosfera, do...
~xxx
-

dodano: 13 marca 2017

UWAGA!!!! Masaże u Pana Roberta uzależniają :D wątek zamknięty Odkąd zaczęłam chodzić na masaże do Pana Roberta czuję się po każdym zabiegu...
~Ola
-

dodano: 8 marca 2017

\'\'ręcę które leczą" :) wątek zamknięty Hmmm..... Jak to się mówi reklama dźwignią handlu, ale Pan Robert zasługuje...
~Agnieszka
-

dodano: 11 stycznia 2017

Dziękuję wątek zamknięty Specjalista z powołania. Czułam się bardzo zrelaksowana po wizycie i pełna...
~Magdalena
-

dodano: 30 października 2016

Ulga dla ciała wątek zamknięty Po masażu u pana Roberta , mój odcinek górny szyjnego kręgosłupa się...
~Izabela
-

dodano: 13 października 2016

Masaż jakiego jeszcze nie mieliście wątek zamknięty Jestem już po drugim masażu i jestem w niebo wzięta! Bylam już u wielu...
~Anna
-

dodano: 19 września 2016

GORĄCO POLECAMY !!!! wątek zamknięty Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z masażów u Pana Roberta. To...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry