Body Help Sopot

Rehabilitacja Masażyści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Leczę się na migrenę wiele lat, natomiast dopiero po masażu udało złagodzić...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Jakub P. - opinia Sceptycznie podchodziłem do całej usługi ale musze przyznać że Robert to...
~Jakub P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

F - opinia wątek zamknięty Najlepszy masażysta dla wspinaczy i nie tylko :) polecam!
~F
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Każde 6 gwiazdek jak najbardziej zasłużone! Wybraliśmy się z chłopakiem do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty U Pana Roberta po raz pierwszy przyszłam z bólem barku, w trakcie masażu...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Jak coś się "popsuje" w moim układzie ruchowym to pan Robert zawsze naprawi...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

rewelka !!!!! :)) wątek zamknięty Pierwszy masaż masakra. Ból niesamowity ale efekt! Od razu się wyprostowałam....
~Ewa L
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Takiego masazu to jeszcze nigdy nie mialam wątek zamknięty Mieszkam od 30 lat za Granica. Mam juz swoj wiek (57 lat) wiec sa takze...
~Elzbieta lat 57 mieszkajaca w Ni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

Cudotwórca wątek zamknięty Mój lekarz po wielu badaniach i lekach zlecił mi w końcu rehabilitację,...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2019

Najlepszy masaż! wątek zamknięty Borykam się z problemami bólu kręgosłupa I rwą kulszową od lat. Szukałam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Relaksujący masaż wątek zamknięty Byłam z chłopakiem u Pana Roberta i jego żony niedawno pierwszy raz na...
~Reg
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Zaangażowanie i fachowość wątek zamknięty Pan Robert jako jedyny podjął się udzielenia pomocy w nagłej sytuacji (ostry...
~KK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Dziękuję Panie Robercie!!! wątek zamknięty Przyszłam do Pana Roberta z silnym bólem pleców (zapalenie mięśni karku) i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Cudotwórca wątek zamknięty Od ponad 30 lat korzystam z przeróżnych usług masażystów na całym świecie....
~Grazyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Wybierając sie na zabieg do Pana Roberta nie bylam przekonana, że to coś...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Profesjonalny wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z pomocy terapeutów. To co spotkało mnie w gabinecie...
~Józef Rodziewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Najlepszy wątek zamknięty Polecam wszystkim, kiedy wszystkiee inne metody zawodzą. Bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Najlepszy salon masażu w trójmieście wątek zamknięty Jak sama nazwa wskazuje, masaż na prawdę pomaga. Polecam serdecznie wszystkim...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

A jednak wątek zamknięty Leki, ból i perspektywa operacji taki był moj stan 2 tygodnie temu....
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Najlepsza rehabilitacja !!! wątek zamknięty Gdy straciłam nadzieję na życie bez bólu a lekarze kierowali mnie na operację...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry