Body LAB masaż leczniczy

Salony masażu Rehabilitacja

Gdańsk, Adama Mickiewicza 1/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. nowatorskie podejście do masażu ,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Mistrzowska terapia wątek zamknięty Miałem już doświadczenie z wieloma salonami masażu: Wszystkie te tzw....
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Gabinet godny polecenia.
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Dziękuję wątek zamknięty Ból odszedł w niepamieć po 3 latach walki z nim. 2 zabiegi i jak...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Te nieszczęsne barki wątek zamknięty Kolejny raz barki odmówiły posłuszeństwa ale dzięk pani Magdzie w szybkim...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Ręce które leczą wątek zamknięty Tytuł żartobliwy ale Magda, która tu pracuje żartów z pracy sobie nie robi....
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

ŚWIETNY MASAŻ wątek zamknięty Udałam sie na masaż do Madzi z kontuzją barku, masażystka bez problemu...
~Angelika :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

ręce, które leczą wątek zamknięty Polecam Body LAB, masaże są bardzo skuteczne. Bolały mnie chyba wszystkie...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Masaż- Rehabilitacja i relaks wątek zamknięty Byłam w BodyLab i na masażu-rehabilitacji i na relaksie- obydwie opcje są...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Dla tych, co pracują przy komputerze wątek zamknięty Dużo pracuję przy komputerze. Z tego też powodu często pojawiają się u mnie...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Przyjemne z pożytecznym wątek zamknięty Polecam masaż leczniczy w połączeniu z gorącymi kamieniami. Masaż tkanek...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Masaż tkanek głębokich wątek zamknięty Jestem zawowodowym kierowcą, w aucie spędzam większość roku. Cierpi na tym...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Masaż wątek zamknięty Z powodu wymagającej pracy często cierpię na napięcia w obrębie obręczy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Pelen profesjonalizm! wątek zamknięty Przyszlam do gabinetu ze skreconą kostką a Magda zalozyla mi kinesio tapy...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam terapię tkanek głebokich. Miałem przyjemność już sprawdzić. Bardzo...
~Archi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

W migrenowych bólach głowy wątek zamknięty Masaż karku i szyi zawsze pomaga mi w migrenowych bólach głowy. Korzystam...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty !!! Ręce które leczą :D Magda mnie uratowała i bardzo szybko przywróciła do...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Hubert - opinia wątek zamknięty Szczerze Polecam !!! Pani Magdalena ma wszystko czego oczekuje czyli...
~Hubert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Polecam gorąco! wątek zamknięty Masaż został wykonany w pełni profesjonalnie a co najważniejsze pozostawił...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry