Body Mind

Salony kosmetyczne Depilacja woskiem Paznokcie

Gdańsk, Lawendowe Wzgórze 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia wątek zamknięty polecam :) Jestem mega zadowolona z jakości i obsługi w salonie
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Masakra .byłam na dopelnianiu rzęs. Pani miała doczekać 3,4 do 1.okazuje się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Polecam to za mało. Ty koniecznie musisz poznać to miejsce. wątek zamknięty Salon Body Mind poznałam rok temu. I wiecie co? To najlepsze miejsce jakie...
~Aleksandra P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2016

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Salonie;) niestety musiałam czekać ponad...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2015

Dziewczyny warto! wątek zamknięty Byłam na zabiegu z kwasem migdałowym i na pewno wrócę po jeszcze . Zabieg...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Zawsze z chęcią wracam i wychodzę z szerokim uśmiechem na twarzy. wątek zamknięty Jak napiszę, że pełen profesjonalizm to będzie nudne … ha haha, ale tak...
~Iwona
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Rewelacja wątek zamknięty Bywałam już w wielu salonach kosmetycznych w całym Trójmieście jednak z tak...
~Merry
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Super! Polecam każdemu! wątek zamknięty Właśnie wróciłam do domu z peelingu kawitacyjnego. Pierwszy raz korzystałam z...
~Aga :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Polecam szczerze wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług P.Małgosi. Polecam bardzo, podejście do...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2014

POLECAM wątek zamknięty Witam, Polecam ten salon z czystym sumieniem. W końcu ktoś wie, że...
~M.K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Swietna obsluga wątek zamknięty Zadko dobra cena idzie w parze z tak przyjemna i profesjonalna obsługą....
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry