Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty fachowa obsługa do której można śmiało zwrócić się po radę! Idealnie dobrany...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, przyjemna atmosfera
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Dominika - opinia wątek zamknięty Zabiegi wyszczuplające w znacznym stopniu poprawiły kondycję mojej skóry,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Damian - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i kompetentna obsługa, czysty lokal i nowoczesny sprzęt...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Ciast00 - opinia wątek zamknięty Mega milo , mega dobrze , mega profesjonalnie .
~Ciast00
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Wojciech - opinia wątek zamknięty Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, super :)
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Ala - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o modelowanie sylwestki to efekty są niesamowite
~Ala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Konrad - opinia wątek zamknięty Poszedłem do Body Shape Garden na opalanie natryskowe, pierwszy raz...
~Konrad
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Maciej - opinia wątek zamknięty Perfekcyjna obsługa zwłaszcza ze strony Pani Izy, z którą można było...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Cellulit zniknął! Efekty było u mnie widać już po jednym razie. Po zabiegach...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Przyjemne miejsce w samym środku Sopotu, profesjonalna obsługa, wspaniałe...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Monika K. - opinia wątek zamknięty Wszystko na wysokim poziomie. Obsługa przemiła, Pani Patrycja bardzo...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Magda - opinia wątek zamknięty Trafiłam do tego salonu zupełnie przypadkiem, ale na dobre mi to wyszło :D...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Anka K - opinia wątek zamknięty Polecam zabieg Icoone Laser na podbródek i szyję - efekty widoczne już po...
~Anka K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Beata - opinia wątek zamknięty Polecam salon z całego serca! Mam już swoją ulubioną panią i nie zamienię jej...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Opalanie natryskowe wątek zamknięty Zdecydowanie polecam - piękny salon i profesjonalna obsługa:) Jestem bardzo...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

bardzo zadowolona wątek zamknięty Kiedyś próbowałam endermologii baz lasera w innej klinice. Efekt był, ale...
~Marta36
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

polecam. szczególnie zabiegi na twarz, które są mało znane a naprawdę dobre wątek zamknięty Poszłam do salonu na masaż Icoonem na cellulit, bo koleżanka mi poleciła....
~Bożena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

Efekt lepszy niż po osoczu a bez kłucia wątek zamknięty Naprawdę nie rozumiem, czemu te zabiegi są tak mało znane. 40 minutowy zabieg...
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Super jakość i najnowsza technologia wątek zamknięty Jestem po 2 zabiegach i już widzę pierwsze efekty. Skóra jest bardziej...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry