Pracownia Fryzjerska Boetcher

Fryzjerzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Pani Anetko, nie potrzebuje Pani reklamy bo jest Pani the best. kochamy Panią...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Wracam tam wątek zamknięty Odkryłam ten salon przypadkiem. Ale po wielu wizytach w różnych innych z...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Super! wątek zamknięty Bardzo polecam! Korzystam, zawsze wychodzę zadowolona. Wizyta tam, to...
~zet
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Daga - opinia wątek zamknięty bardzo, bardzo przyjazna atmosfera, ale drogo, niestety.
~Daga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam panią Anetę, zawsze miło mi pójść tam na podcięcie, uczesanie. Ceny...
~anax
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

polecam wątek zamknięty Polecam całym sercem - fryzjer od którego (a właściwie od której:)) wychodzę...
~Olala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2010

Jak zwykle - zachwycona! wątek zamknięty Nigdy jeszcze się na Pani Anecie nei zawiodłam. Z akażdym razem wychodze z...
~kazzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

REWELACJA wątek zamknięty Pani Aneta jest wspaniała :)))) , wyczarowała i fryzurę , która spawiła...
~bea
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 października 2008

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem stałą klientką pani Anety od kilku lat i pozostane nią na zawsze :)...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 września 2008

fryzjerka z powołania wątek zamknięty Znalazłam salon Boetcher właśnie na tej stronie i postanowiłam zaryzykować -...
~marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 stycznia 2008

Mój ulubiony salon :) wątek zamknięty Kilka tygodni temu ja i moja siostra byłyśmy u pani Anety na czesaniu...Po...
~Madzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

super ----- polecam!!!! wątek zamknięty salon jest świetny, bardzo dobra obsługa, włosy świetnie strzygą - normalnie...
~swilczek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry